iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Miesto kortelė

Pagrindinis > Apie Vilnių
Miesto kortelė skirta turistams, norintiems kuo geriau pažinti miestą ir jo apylinkes. Kaip ir daugelis pasaulio miestų, Vilnius turistams taip pat siūlo - miesto turizmo kortelę, kuri suteikia turistui galimybę nemokamai naudotis viešuoju miesto transportu, nemokamai lankytis miesto muziejuose, gauti nuolaidas apžvalginėms ekskursijoms, gauti daugybę nuolaidų viešbučiuose, maisto įstaigose, parduotuvėse, perkant bilietus į koncertus ir teatrus. Miesto kortelę galima nusipirkti Vilniaus turizmo informacijos centruose, turizmo agentūrose ar viešbučiuose. Šios kortelė yra vardinės ir galioja tam tikrą laikotarpį (24 val. arba 72 val.), todėl šia kortele gali naudotis tik vienas turistas, kuris įsigijo šią kortelę.

Kortelės tipai ir kainos

Šiuo metu galima įsigyti kelių rūšių Vilniaus miesto korteles: priklausomai nuo kortelės galiojimo laikotarpio ir/ar pasirinkto viešojo transporto. Kainos taip pat priklauso nuo kortelės tipo, pigiausiai galima įsigyti už 13 eurų (45 litus). Kortelės tipai:

  • 24 val. trukmės kortelė (su transporto bilietu):
  • 24 val. trukmės kortelė (be transporto bilieto):
  • 72 val. trukmės kortelė (su transporto bilietu):

Vaikams iki 14 metų taikoma penkių procentų nuolaidą

Kiekvienas, pirkdamas kortelę, gauna specialų katalogą, kuriame yra pateikta informacija apie visas siūlomas paslaugas ir nuolaidas. Informacija leidinyje yra pateikta anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis.

Kur galima įsigyti?

Miesto kortelę galite įsigyti Vilniaus miesto turizmo informacijos centruose, turizmo agentūrose ir kai kuriuose miesto viešbučiuose.

Turizmo informacijos centrus galite rasti adresais: 

  • Vilniaus g. 22 (pagrindiniame biure),
  • Didžioji g. 31 (Rotušėje),
  • Šventaragio g. 2 (Katedros aikštėje),
  • Rodūnios kelias 2 (Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, atvykimo salėje).

Turizmo agentūrose: TOKS (Sodų g. 22), Pink Tour (Sodų g. 22),  Vilnius Travel Service (J. Jasinskio g. 4-15), Crowne Plaza Vilnius (M. K. Čiurlionio g. 84)

Vilniaus miesto kortelę taip pat galite įsigyti ir internetu.

Informacija

Detalesnę informaciją apie Vilniaus miesto kortelę Jums suteiks turistų informacijos centro darbuotojai arba susisiekite šiais kontaktais:
Telefonu: +370 5 250 5895
El. paštu: citycard@vilnius.lt.

ups