iVilnius.lt

Sausio 27 13°C

Greitas maitinimas
Pagrindinis > Kur pavalgyti

Subway. Įvertinimai

Įvertink
Įvertink
Jūsų bendras įvertinimas:
Vartotojo vardas:
El. paštas:
Jūsų vertinimas:
Kada apsilankėte?
Apsaugo kodas:
 
Stars
Įvertinta: Kovo 24, 2016
Nebuvau, bet manau, kad man nepatiktų. Vertinu vienetais. Viską.
Lankėsi: 2016 m. Kovo mėn.
2  4
 
 
Stars
Įvertinta: Lapkričio 18, 2015
Esame be galo patenkinti Subway aptarnavimu ir kokybe Vilniuje (pc Ozas) Tiesiog super! Kokybė 10balų!! Nebuvau dar valgius tokiu skaniu sumustiniu,nors pries tai bandeme subway (vokieciu g) nelikau suzaveta ten nei kokybe nei aptarnavimu. Bet Oze liuks,giriu kolektyva,buvome net kelis kartus. labai fainos paneles visko issiklausia iki paskutiniu.Taipat giriu dvieju vaikinu pamaina liux atliko savo darba. Saunoliai darbuotojai pc ozas,tik pagyrimai. :) ir Maistas buvo labai sviezias. Liux 10 is 10.
Lankėsi: 2015 m. Lapkričio mėn.
1  0
 
 
Stars
Įvertinta: Birželio 21, 2015
Na Vilniaus subway dar nevalgiau,bet labai smalsu butu suzinot kaip ten viskas yra. Pati dirbu subway tik,kad ne Lietuvoje,o UK. Tai as labai tikiuosi,kad nera taip blogai kaip kaikurie raso. Nes mes tai kai dirbam visada stengiames viska daryti kokybiskai ir greitai ir be jokiu 3sekundziu taisykles :D jei kazkas ne taip metam lauk ;) visada svarbu klijentai :) tai va reikes butinai paziuret kaip dirba musiskiai :D
Lankėsi: 2015 m. Birželio mėn.
2  2
 
Audrius
 
Stars
Įvertinta: Balandžio 28, 2015
Totali tragedija. Aptarnavimas - tragiškas, kultūros lygis lygus 0. Visiems rekomenduosiu lankytis visur, bet kur, tik ne ten. Ir dar. Šios užeigos-užkandinės valdžiai labai rekomenduočiau atkreipti dėmesį į darbuotojų pasirinkimą, nes tokie darbuotojai kaip vadybininkas Andrius, teršia ne tik jūsų, bet ir visų dirbančių vardą... P.S. jei kam įdomu yra užfiksuotas šio jaunuolio labai gražus bendravimas. P.P.S. ir šiaip labai įdomi šios užeigos-užkandinės strategija: nei telefono numerio, nei normalaus elektroninio pašto adreso, kur būtų galima susisiekti nepateikiama... Čia dėl tokių atvejų, kad niekas nesurastų ar kaip? Atkreipkite dėmesį į minėtąjį darbinyką Andrių, kuris taip dirbdamas pažeidžia ne vieną teisės aktą, jau nekalbant apie elementarius kultūros ir bendravimo niuansus.
Lankėsi: 2015 m. Balandžio mėn.
5  3
 
 
Stars
Įvertinta: Kovo 07, 2015
Aptarnauti nesugebėjo, 15min. prastovėje išėjome į šalia esantį HESBURGER restoraną. Maisto įvertinti negalėjome, nes nesugebėjo parduoti 3 pardavėjai, nors eilėje ne vieno žmogaus nebuvo.
Lankėsi: 2015 m. Kovo mėn.
3  2
 
Eglė
 
Stars
Įvertinta: Liepos 08, 2014
Subway yra Subway. Kaip ir kiti greito maisto restoranai
Lankėsi: 2014 m. Liepos mėn.
1  0
 
Tomas
 
Stars
Įvertinta: Birželio 16, 2014
Super!
Lankėsi: 2014 m. Birželio mėn.
4  3
ups