iVilnius.lt

Spalio 16 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Bistro 18

Stars
Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 4.17 iš 5
Prancūziška virtuvė Kainos: vidutinės Gyvūnai Wifi Populiariausių restoranų reitingas
Stars
Telefono nr.: +370 677 72091
El. paštas: bistro18@gmail.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-V: 11.30-24.00, VI-VII: 12.00-24.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 4.0       Maistas 4.5       Meniu 3.5       Interjeras 2.5  
4.17
Prancūziško tipo restorane „Bistro 18“ lankytojai galės mėgautis įvairių Europos šalių patiekalais, kurie meniu keisis priklausomai nuo metų laikų. Iš nedidelio, tačiau modernių europietiškų patiekalų įvairove viliojančio meniu restorano lankytojai turės galimybę išsirinkti 17-34 litus kainuojantį pagrindinį patiekalą, prie kurio padavėjas pasiūlys išsirinkti tinkamiausią vyną. 

iVilnius.lt straipsnis: Bistro 18

Restoranas Bistro 18. Sriuba Bistro 18 Bistro 18

Kliento įvertinimai

user
Viktorija
Kovo 07, 2016
Stars
 
 
Likome šokiruoti padavėjo chamiškumu. Mes pavalgėme, bet norėjome dar pabūti ir pakalbėti, juk tam ir susitikome. Tačiau padavėjas ateidavo kas 2 minutės ir klausinėdavo, ko mums dar atnešti. Tada užsakėme deserto. Suvalgėme tik pusę deserto, kaip vėl pradėjo įkyriai klausinėti. Paprašėme sąskaitos, kad galėtume ramiai pasėdėti. Atnešęs sąskaitą, padavėjas sako: Atsiprašau, bet žmonės laukia vietos. Keistas jausmas, kai tave prašo išeiti. Mes šokiruoti atsistojome ir išėjome. Tačiau paskutinis smūgis buvo tai, kad išeinant, restorane pastebėjome dar 2 neužimtus stalus, o laukiančiųjų žmonių nebuvo. Liko labai keistas jausmas..

Vieta aplankyta: 2016 m. Kovo mėn.

2  0
user
Sausio 14, 2015
Stars
 
 
Nežinau, ką valgydavau iki tol, kol pirmą kartą užsukau į Bistro 18. Dabar jau neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo, čia mano antri namai :- ) Kartais žmonėms gali būti nedrąsu eiti į geriausiai vertinamus restoranus, nes jie dažniausiai labai prabangūs, baltom staltiesėm ir brangiais indais padabinti. Bistro 18 labai paprastas, jaukus ir nuoširdus, bet tuo pačiu ir išlaiko profesionalumo lygį. Nepaisant skanaus maisto (ypatingai nuostabios pomidorų sriubos, kurią valgom jau beveik metus kiekvieną dieną, eh..) aš be galo myliu ir visą kolektyvą. Net nesistengsiu apibūdinti jų visų, nes tiesą sakant nėra tam tinkamo žodžio:- ) Linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės, nors ką čia ir linkėti, kai tokią pomidorų sriubą gamina!!!!!!!!!!!!

Vieta aplankyta: 2015 m. Sausio mėn.

1  0
Visi įvertinimai (18)

Susijusios vietos

ups