iVilnius.lt

Liepos 13 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Piazzetta Italia

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5

Warning: Illegal string offset 'position' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(151) : eval()'d code on line 253
Telefono nr.: +370 620 56565
El. paštas: piazzettaitalia@yahoo.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-V: 7.00-22.00, VI: 10.00-22.00, VII 10.00-20.00
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
0
„Piazzetta Italia“ – tai itališkas restoranas, įsikūręs Gedimino pr. 35, „Pirklių klube“.

Švelnios spalvos, jaukus interjeras, už lango verdantis miesto gyvenimas ir intymumas viduje – toks derinys mūsų lankytojams yra priimtinas ir žavus: tarsi jaučiate miesto pulsą, o tuo pat metu esate atskirai nuo triukšmo ir lėkimo, džiaugiatės buvimu su savo artimaisiais, draugais, mylimaisiais bei mėgaujatės gardžiais patiekalais.

Tik šviežiausias, ką tik pagamintas maistas. Tik aukščiausios kokybės produktai, kuriuos mes, restorano šeimininkai, perkame iš ūkininkų bei atsisiunčiame iš Italijos ir Vokietijos. Ir, žinoma, rūšinis vynas, idealiai paryškinantis maisto skonį. Mūsų valgiaraštis nedidelis, tačiau tai tik privalumas – garantija, kad Jūsų pasirinktas patiekalas bus visada šviežias, išgrynintas ir nepaprastai skanus.

Didžiuojamės gardžiais mūsų pačių gamybos tortais ir kepiniais. Jų receptūromis ir gimimu bei viliojančiais kvapais kasdien rūpinasi mūsų konditerė Valentina. Mūsų saldumynų ir skanumynų meniu – tortas „Napoleonas“, įvairūs pyragai ir sausainiai. Patinkančius tortus, pyragus ar kitus kepinius galite iš anksto užsisakyti ir savo šeimos ar draugų šventėms bei mėgautis jais namuose.

Kviečiame jaukiame, šeimai priklausančiame itališkame restorane švęsti vestuves, krikštynas, šeimos, draugų ar įmonės šventes, gimtadienius, paminėti įvairias Jums svarbias progas. Garantuojame Jums skanų maistą ir malonų aptarnavimą.

Piazzetta Italia Piazzetta Italia Piazzetta Italia Piazzetta Italia Piazzetta Italia

Susijusios vietos

ups