iVilnius.lt

Rugpjūčio 01 13°C

Teminės ekskursijos
Pagrindinis > Kur pramogauti > Ekskursijos/Maršrutai

Ponių laimė. Netikėtos Vilniaus istorijos

Atgal į sąrašą
Kaina: 0 LT / 0.00 €
Keliavimo būdas:
Sezonas: visus metus
Trukmė: ~2 val.
Grupės: -
Kelionių organizatorius "KIVEDA"
Adresas: Gedimino pr. 1
Telefono nr.: +370 5 272 4805, +370 685 10318
El. paštas: keliones@kiveda.lt
Internetinis puslapis: http://www.kiveda.lt/
Mums, ponioms, malonu apkalbėti kitas ponias, jų įpročius, pramogas, aptarti jų išvaizdą, šukuosenas ir drabužius. Mums rūpi paskalos ir gandai apie kitų ponių gyvenimą, jų vyrus, gerbėjus ir, nėra čia ko slėpti, meilužius.

Norisi nors akies kraštu žvilgtelėti į kitų ponių laimę... Ekskursijos metu kalbėsime apie įvairiais amžiais spalvingai gyvenusias damas. Apie savo laimę kiekviena jų pasakotų skirtingai, vis kitais žodžiais apibūdintų tą jausmą: viena sakytų, kad svarbu mylėti ir būti mylimai, kita laimės neįsivaizduotų be valdžios ir turtų. Štai viena karalaitė, kuriai laimės neatnešė nei aukšta kilmė, nei svajonių jaunikis, galbūt galėtų kalbėti - laimę radusi smulkmenose. Paprasta mergina iš Italijos, tapusi garsia Vilniaus ponia, patartų - labai svarbu susirasti turtingą gerbėją ir sėkmingai ištekėti.

Bajoraitė, pasirinkusi teatro aktorės kelią, atvirautų, kad laimę padeda susikurti protas, talentas ir, žinoma, moteriškas žavesys. Tiesa, jei jau esi matoma ir ryški, paskalų apie save neišvengsi, bus peno kūmučių liežuviams. Tai gal teisingi vienos XIX a. ponios žodžiai: "Moteris laimingiausia tada, kai apie ją niekas nežino ir nekalba"?

Vaikščiodami Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, ieškosime atsakymų: kas gi ta ponių laimė? Harmonija šeimoje, mėgstamas darbas? Gal mylimo žmogaus šypsnys, rytinis kavos aromatas, nauja madinga suknelė, žydinti gėlė? Gal pasivaikščiojimas? O gal apkalbos, gandai, juk mes, ponios, taip mėgstame paplepėti...

Susijusios ekskursijos/maršrutai

ups