iVilnius.lt

Spalio 01 13°C

Teminės ekskursijos
Pagrindinis > Kur pramogauti > Ekskursijos/Maršrutai

Vakarėjančio Vilniaus pasakojimai

Atgal į sąrašą
Kaina: 20 LT / 5.80 €
Keliavimo būdas: pėsčiomis
Sezonas: visus metus
Trukmė: ~2 val.
Grupės: -
Kelionių organizatorius "KIVEDA"
Adresas: Gedimino pr. 1
Telefono nr.: +370 5 272 4805, +370 685 10318
El. paštas: keliones@kiveda.lt
Internetinis puslapis: http://www.kiveda.lt/
Saulei leidžiantis iš viduramžiško Vilniaus tamsių kampelių ir uždarų kiemų išnyra paslaptingos istorijos. Miesto Žibintininkui įžiebus pirmuosius žiburius, gatvelės prisipildo romantiškų pasakojimų ir meilės istorijų. Čia vaizduotėje ir pasakojimuose atgys gražiausia Renesanso laikų pora, amžiams pragaro kančioms pasmerkta nedorėlė, nakties legendas mums primins ir liūdnas Madonos žvilgsnis, o prie paslaptingo Ragučio akmens dievų prašysime malonių sau.

Čia nuo seno vietos gyventojus ir miesto svečius baugino Basiliskas, o kūno šiurpuliukus keldavo miestą siaubę gaisrai. Čia naktimis miestą laimina juodieji angelai ir į Vilnelės vandenis paneria gražuolė Undinė. Šiandien tai skamba kaip legendų ir mitų pynės, o kažkada...

Vakarinės pramogos nesibaigia tik legendomis. Juk čia ištisus šimtmečius šurmuliavo minios miestiečių ir miesto svečių, didikų ir jų pavaldinių! Sužinosite, kaip linksminosi miestiečiai viduramžiais ir galėsite palyginti su šio vakaro miesto šurmuliu, kurio dalis esate ir Jūs!

Pasivaikščioję su KIVEDOS gidu sužinosite, kokias paslaptis vakarais mena Vilniaus senamiestis.

Susijusios ekskursijos/maršrutai

ups