iVilnius.lt

Liepos 03 13°C

Pagrindinis > Kur pavalgyti

Šnekutis

Stars
Atgal į sąrašą
 
Užsirezervuok staliuką
Įvertinimas: 5 iš 5
Lietuviška virtuvė Kainos: mažos
Telefono nr.: +370 650 47054
El. paštas: jususnekutis@gmail.com
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII: 10:00–23:00 val.
Įvertink šią vietą!
 
Aptarnavimas 0.0       Maistas 0.0       Meniu 0.0       Interjeras 0.0  
5
„Šnekutis“ – gyvojo kaimiško alaus „šventovė“, kurią dar 1995 metais Pasvalyje įkūrė Valentas Vaškevičius. „Pastebėjau, kad kai žmonės susėda prie ąsotėlio, kuo toliau, tuo daugiau šneka. Todėl ir pavadinau visus šnekučiais“, – kaip gimė pirmojo baro pavadinimas pasakoja savininkas.

Ilgainiui gyvąjį alų pasvalietis atgabeno į šalies sostinę. Jis buvo pirmasis aludaris vilniečiams parodęs, kas yra tikras, gyvas, kaimiškas alus.

Šiandien Vilniuje yra nebe vienas, o trys barai pavadinimu „Šnekutis“. Vienas jų – senamiestyje, Šv. Stepono g. 8, antrasis – Užupyje, Polocko g. 7a, bei trečiasis Šv. Mikalojaus g. 15!

Baruose galite rinktis net iš 20 naminio alaus rūšių. Čia rasite pakruojiečių, biržiečių, panevėžiečių, pasvaliečių, kupiškėnų ir kitų aludarių iš įvairiausių Lietuvos kampelių gaminių. „Tai kraštai, kurie moka gaminti tikrą alų“, – didžiuojasi aludaris Valentas.

Bare „Šnekutis“ galite ne tik išlenkti bokalą skanučio alučio, bet ir šiltu bei sočiu maistu pavalgydinti giliai skrandyje tūnantį alkio kirminą. Patiekalų valgiaraštis priimtinas kiekvieno lietuvio ir turisto skoniui – nuo širdžiai mielų didžkukulių iki sultingos virtos karkos.

Tikro lietuvio namus primenantis baro interjeras, kaimiškas alutis ir šiltas valgis – viskas po vienu stogu.

Šnekutis Šnekutis

Kliento įvertinimai

user
Povilas
Liepos 13, 2016
Stars
 
 
Puiki vieta su sava istorija, puikiu maistu bei geru alumi.

Vieta aplankyta: 2016 m. Liepos mėn.

0  0
Visi įvertinimai (1)

Susijusios vietos

ups