iVilnius.lt

Liepos 12 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Apdovanoti sėkmingiausi - „Vilniaus svetingumas 2015” laimėtojai (0)

2015-11-30
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Aštuntus metus vilniečiai ir miesto svečiai renka sostinės svetingiausius - viešbutį, restoraną, kavinę, muzikinį klubą, barą, muziejų, galeriją, krautuvėlę ar gidą. Šiandien Vilniaus rotušėje vyko iškilmingas „Vilniaus svetingumas 2015" apdovanojimų renginys, kuriame Vilniaus  miesto meras Remigijus Šimašius pasveikino šių metų svetingiausius.

„Mūsų svetingas miestas turi vieną gerą ir vieną blogą savybę: visi apsilankę Vilniuje būna maloniai nustebinti  - ir tai puiku, blogai - kad svečiai nustemba. Jie jau turi žinoti, kad Vilniuje yra taip gerai! Svetingumas mieste prasideda nuo mažų dalykų ir laimingo žmogaus, nuostabiai gerai dirbančio savo darbą. Dėkoju visiems, kurie yra svetingi, nes Jūs esate viso mūsų miesto sėkmė",  - sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Apdovanojimų renginyje apsilankiusi laidų vedėja, kulinarinių projektų autorė Beata Nicholson, dalydamasi savo kelionių po svečias šalis įspūdžiais pastebėjo, kad Vilnius kasmet tampa vis svetingesnis. Pasak B. Nicholson, tikrasis svetingumas  -  kai sukuri savo klientui jaukumo, šilumos ir tiesiog gerą jausmą, nustebini netikėtomis dovanėlėmis ir siurprizais, užmezgi asmeninį ryšį, kai esi atviras, tikėdamasis geriausio. Visi šie faktoriai padeda tapti mėgiamiausiais savo kategorijoje.

Gegužės 1 d. - rugsėjo 30 d. vykusio konkurso metu galėjo balsuoti ir vilniečiai bei miesto svečiai už jų nuomone svetingiausius Vilniaus mieste savo balsus atidavė 8500. Atvykstamojo turizmo agentūros buvo vertinamos pagal informacinę medžiagą, pristatančią Vilnių, šalių, iš kurių priimami turistai, įvairovę, atvežtų turistų ir užsienio žiniasklaidos atstovų skaičių. Sostinėje ekskursijas vedantys gidai taip pat buvo vertinami pagal atvykstamojo turizmo agentūrų, Vilniaus turizmo informacijos centro ir Vilniaus gidų bendrijos rekomendacijas.

Konkurso „Vilniaus svetingumas 2015" nugalėtojai:

 • Svetingiausias didysis Vilniaus viešbutis 2015 - viešbutis „Holiday Inn Vilnius"
 • Svetingiausias vidutinis Vilniaus viešbutis 2015 - viešbutis „Shakespeare Boutique Hotel"
 • Svetingiausias mažasis Vilniaus viešbutis 2015  - „City Hotels Rūdninkai"
 • Svetingiausias Vilniaus restoranas 2015 - restoranas „Kitchen"
 • Svetingiausia Vilniaus kavinė 2015 - kavinė „Cat cafe"
 • Svetingiausias Vilniaus muzikinis klubas 2015 - klubas „Tamsta"
 • Svetingiausias Vilniaus baras 2015 - baras „Piano man"
 • Svetingiausias Vilniaus muziejus 2015 - Energetikos ir technikos muziejus
 • Svetingiausia Vilniaus galerija 2015 - Užupio kalvystės muziejus-galerija
 • Svetingiausia Vilniaus krautuvėlė 2015 - Užupio krautuvė
 • Svetingiausia Vilniaus turizmo agentūra 2015 - Amber Tours
 • Svetingiausias Vilniaus miesto gidas 2015 - Kristupas Šepkus

Svetingumo konkursai padeda gerinti sostinėje teikiamų paslaugų kokybę, skatina svetingiau aptarnauti vilniečius ir miesto svečius, gerinti miesto įvaizdį. Konkursą organizuoja -  Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Turizmo skyrius.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups