iVilnius.lt

Rugsėjo 26 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Kviečiame į antrąjį Vokiečių gatvės rekonstrukcijos projekto viešą aptarimą (1)

2015-09-11
Šių metų rugsėjo 15 d. 17.30 val. Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros salėje (Stiklių g. 4) organizuojamas antrasis viešas Vokiečių gatvės rekonstrukcijos projekto aptarimas.

Liepos 21 d. įvykęs pirmasis viešas Vokiečių gatvės atnaujinimo svarstymas sutraukė apie 120 žmonių. Pagrindiniai gyventojų ir aplinkinių verslininkų klausimai buvo susiję su eismo organizavimu ir automobilių stovėjimo vietomis. Nors vakarinė Vokiečių gatvės dalis planuojama kaip pėsčiųjų gatvė, ja bus leidžiama pravažiuoti aptarnaujančiam ir gyventojų transportui, panašiai kaip dabar yra Pilies gatvėje, todėl gyventojai neturėtų dėl to nerimauti. Projekto pirmojo pristatymo metu iškelti klausimai buvo apsvarstyti Miesto plėtros departamente, o Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros specialistai atsakė į gyventojų skambučius ir laiškus. Ruošiantis antrajam svarstymui išsiųsta 18 pranešimų Vokiečių gatvės aplinkos verslininkams. Pakviesti dalyvauti Senamiesčio seniūnijos seniūnaičiai ir aktviausi tvarkyba besirūpinantys bendruomenės atstovai.

Antrojo aptarimo metu tikimės konstruktyvių pastabų ir dalykinių pasiūlymų, į kuriuos bus atsižvelgta, kuriant galutinį Vokiečių gatvės tvarkybos projektą.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Apie dalyvavimą prašome pranešti el. paštu info@vsaa.lt arba tel. (8 5) 262 9646 iki rugsėjo 14 d. (pirmadienio) 15 val.

Vokiečių gatvės tvarkybos projektas eksponuojamas Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūroje (Stiklių g. 4) darbo dienomis nuo 10 val. iki 18 val.

Projektinius pasiūlymus galite atsisiųsti čia
Projekta peržiūrėti čia
Su pirmojo viešo aptarimo protokolu galite susipažinti čia.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (1)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups