iVilnius.lt

Rugpjūčio 13 13°C

1476

Naujame vaizdo klipe – kelionė po Vilnių paskui futbolo kamuolį (0)

Paskelbta: 2015-12-02 |
Vasaros pabaigoje Vilniuje buvo daug futbolo. Pagrindinėse miesto gatvėse ir aikštėse kone kasdien buvo galima sutikti Lietuvos čempionus, Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ žaidėjus, bei drauge su jais pagainioti kamuolį prieš kamerą.

„Su žalgiriečiais susidraugavome dar filmuodami savo pirmąjį darbą „We are Happy from Vilnius“ ir šią gražią draugystę vainikavo naujasis mūsų video „Vilnius – VilniųŽaliai Baltas miestas“. Pirmajame klipe šokome, o šiame – žaidžiame futbolą. Tiesa, to nederėtų suprasti kaip tiesioginio kvietimo žaisti futbolą gatvėse. Mūsų intencija buvo kiek kitokia. Norėjome turą po Vilnių paversti energingu ir netikėtu video nuotykiu, tad sugalvojome, kad klipe Vilnių galėtų aprodyti futbolo klubo „Žalgiris“ žaidėjai“, – pasakojaINDIVAvadovas Matas Oželis.

Ieškantys gali atrasti tūkstančius Vilniaus veidų, o būtent tokį klipe rodomą Vilnių mato INDIVA. Vilnius yra happy ir Vilniuje smagu. Vilnius, tai svajingai nuo Neries krantinės kylantys oro balionai, kvapą gniaužiančios senamiesčio panoramos, čia šalia UNESCO saugomo architektūrinio paveldo dygsta modernūs stikliniai milžinai, kuriasi tarptautinės kompanijos, mūsų miestas atviras netikėčiausioms idėjoms bei kupinas žmonių šypsenų ir, žinoma, futbolo.

Pirmą kartą vaizdo klipą išvydęs sostinės meras Remigijus Šimašius pripažino: „Smūgiuoti kamuolį ar, juolab, mušti įvarčius tikrai nelengva, bet buvo verta. Smagu dalyvauti šios idėjos įgyvendinime, klipas palieka puikų netradicinio kvietimo apsilankyti Vilniuje įspūdį.” Meras naujajame Vilniui dedikuotame klipe nusifilmavo pirmasis, jis simboliškai perdavė futbolo kamuolį kitiems projekto dalyviams.

Video klipo pavadinimas „Vilnius – Žaliai Baltas miestas“ pasirinktas ne tik dėl futbolo klubo žaidėjų vilkimos žaliai baltos aprangos. Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių, kartu jis ir baltas – kaip Trys kryžiai, Katedra ar Baltasis tiltas.

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups