iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Sostinės bendrojo plano keitimo pasiūlymai – interaktyviajame žemėlapyje (0)

2016-08-24
Nuotr.: www.ivilnius.lt
Sostinės savivaldybė, norėdama įtraukti miesto bendruomenę į svarbių miesto sprendimų priėmimą, kviečia vilniečius teikti pasiūlymus dėl Vilniaus miesto teritorijos bendrojo plano keitimo. Tam specialiai sukurta ir patogi sistema – interaktyvusis teritorijų planavimo žemėlapis, kuriame vilniečiai gali peržiūrėti savo ar kitų gyventojų siūlomus bendrojo miesto plano keitimus.

Atsivertus interaktyvųjį teritorijų planavimo žemėlapį matomas visas miesto planas ir jame sužymėti taškai. Skiltyje „Temos“ pasirenkamas langelis „Teritorijų planavimas“. Kiekviena spalva žymi tam tikrą pasiūlymo pobūdį: žalia – pasiūlymai dėl želdynų, miškų ir miškingų teritorijų urbanizacijos, mėlyna – pasiūlymai dėl žemės ūkio ir kitų neužstatomų teritorijų urbanizacijos, rusva – pasiūlymai dėl viso miesto sprendinių ir kt.  Žemėlapyje galima matyti kiekvieno pateikto pasiūlymo datą, trumpą aprašymą bei pastabas. Žemėlapis bus nuolat pildomas gautų pasiūlymų duomenimis. 

Visi pasiūlymai, prašymai dėl bendrojo plano perduodami bendrojo plano rengėjai – savivaldybės įmonei „Vilniaus planas“ įvertinti. Per visą bendrojo plano rengimo laikotarpį, t.y. iki 2017 m. pabaigos, gyventojai, bendruomenės, nekilnojamojo  turto investuotojai pasiūlymus  raštu  gali  teikti   adresu  Konstitucijos pr. 3, LT-09601  Vilnius, el. p. savivaldybe@vilnius.lt ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt.

Visa informacija apie Bendrojo plano rengimo eigą, planavimo darbų programa, tikslai ir uždaviniai viešai skelbiami savivaldybės interneto svetainės www.vilnius.lt skilties „Miesto plėtra“ rubrikoje „Teritorijų planavimo viešumas“, seniūnijų skelbimo lentose ir interneto tinklalapyje www.tpdris.lt.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups