iVilnius.lt

Birželio 19 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Vakar Vilniuje atidarytas dinozaurų parkas ant prekybos centro OZAS stogo (0)

2016-07-27
Nuotr.: Dino.lt
DINO.LT parkas OZAS TAI naujas dinozaurų parkas įsikūręs ant prekybos ir pramogų centro OZAS stogo. Tai pirmasis ir vienintelis Baltijos šalyse ant pastato stogo įrengtas dinozaurų parkas.

Lankytojai gali išvysti apie 40 prieš daugiau nei 65 milijonus metų išnykusių dinozaurų. DINO.LT OZAS tai nuotykių parkas visai šeimai, kuriame galima susipažinti su natūralaus dydžio, judančiais ir riaumojančiais dinozaurais. Didžiausias dinozauras Diplodokas yra 20 metrų ilgio, o žymusis Tyranozauras REX net 14 metrų ilgio!

DINO.LT OZAS dinozaurų parke mažųjų džiaugsmui yra įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, batutai, „Važinėjantys dinozauriukai“, o vaikų pramogomis rūpinasi linksmieji animatoriai. Pailsėti nuo pramogų galima jaukioje kavinės erdvėje ant sėdmaišių, kur galima atsigaivinti ledais, kokteiliais, kava ir paragauti desertų. Suvenyrų parduotuvėje galima įsigyti žaismingų suvenyrų prisiminimui.

Dinozaurų parko ant stogo idėjos autoriai – didžiausio Baltijos šalyse dinozaurų parko DINO.LT Radailiuose, Klaipėdos rajone, steigėjai. Įkūrėjai tikisi, kad naujas „Dino parkas Ozas“ taps vienu lankomiausių pramogų objektų sostinėje.

Platesnė informacija: http://dino.lt/dino-ozas/

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups