iVilnius.lt

Vasario 26 13°C

1252

Vilniečius šildė dovanodami megztas pirštines, šalikus ir kepures (0)

Paskelbta: 2015-11-25 |
Sostinės centre nuo šalčio susigūžusius praeivius sušildyti naujomis pirštinėmis ir kepurėmis lapkričio 24-osios vakarą suskubę jaunuoliai maloniai nustebino ne vieną.

Renginių organizavimo įmonė „ShowArt" kartu su bendrove „Knitas" jau antrus metus įgyvendina socialinę akciją „Dovanok šilumą", kurios metu šiluma skleidžiama gatvėse, senelių globos namuose, nepasiturinčiose šeimose. Tą vakarą šilti mezginiai buvo dovanojami nepasiturinčioms šeimoms ir vienišiems žmonėms.

Bendrovės „ShowArt" vadovas Artūras Trofimovas teigia, kad mintis suorganizuoti tokią socialinę akciją kilo pernai, vieną žvarbų vakarą gatvėje pamačius senuką, trinantį sušalusias rankas. „Tąkart padovanojau jam savo pirštines ir pamaniau, kodėl gi nesuradus partnerių ir draugų, kurie padėtų dovanoti šilumą", - pasakojo A. Trofimovas.

Šiemet prie akcijos prisijungė dar daugiau rėmėjų. Kartu su bendrovės „Knitas" dovanotomis pirštinėmis, kepurėmis, šalikais, šiemet šeimoms buvo dalijamos  ir „Alma littera" pasakų knygos. Akciją taip pat palaiko įmonių grupė „Penki kontinentai", Nacionalinis kraujo centras, „Gurmans", „Fėjų kepyklėlė".

Gruodžio pradžioje numatoma aplankyti Tremtinių namus, kuriuose gyvenantiems senoliams taip pat bus padovanota šiltų mezginių, šildančios „Gurmans" arbatos, „Fėjų kepyklėlės" kepinių ir surengtas nedidelis koncertas.  Gruodžio 3 d. įvyks baigiamasis akcijos koncertas sostinės Vinco Kudirkos aikštėje, kurį nemokamai dovanos žinomi Lietuvos atlikėjai.  

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups