iVilnius.lt

Rugpjūčio 15 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Išskirtinė Boso diena Vilniuje - įmonių vadovai iš oficialios aprangos šoks į sportinę (0)

2016-10-13
Nuotr.: Bigstock
Šiemet Boso diena Lietuvoje bus išskirtinė - pirmą kartą Lietuvoje vyks „CEOrun" varžybos, kuriose įmonių vadovai rungsis dėl ne tik greičiausio bėgiko titulo, bet ir dėl originalių prizų.

Naujo formato bėgimo varžybos „CEOrun" vyks Vilniuje spalio 16 dieną, sekmadienį, 12 val.

„CEOrun" 6 km bėgimo trasa drieksis palei vilniečių mėgstamą Neries krantinę. „Tris kilometrus bėgsime nuo Baltojo tilto iki Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso, ten apsisuksime ir bėgsime atgal, - pasakojo renginio idėjos autorė Vlada Musvydaitė. - Trasa tikrai graži ir patogi, bėgsime naujai išgrįstu grindiniu, o šalia bus puikus Vilniaus vaizdas."

Visi „CEOrun" bėgime dalyvavę įmonių vadovai bus apdovanoti unikaliais 3D modeliuotojo Modesto Jankausko sukurtais ir Edmundo Lukošio pagamintais trijų dimensijų medaliais bei taurėmis. Taures gaus trys greičiausi bėgikai ir trys greičiausios bėgikės.

„Svajonės atspausdinti medalį virsta realybe..." - žiūrėdama į 3D spausdintuvu kuriamą medalį sušnabždėjo V.Musvydaitė.

Vieną „CEOrun" medalį atspausdinti reikia beveik 2,5 val., taurę - apie 6 valandas. Apdovanojimai gaminami iš organinio plastiko, kurio pagrindinė sudedamoji dalis - kukurūzai. Spausdintuve įdėtos plastiko juostelės, pradėjus dirbti įrenginiui, po truputį stumiamos į kaitinimo elementą, kur medžiaga įkaitinama iki 230 laipsnių Celsijaus. Tuomet spausdintuvo adatėlė pagal kompiuteryje esantį virtualų 3D brėžinį po vieną sluoksnį išskirsto karštą plastiką ir šis akimirksniu sustingsta. „CEOrun" medalis yra pagamintas iš 350 plastiko sluoksnių, taurė - 830 sluoksnių. Vieno sluoksnio storis - 0,2 mm.

Visi varžybose dalyvausiantys vadovai taip pat gaus „Ortopedijos technikos" steigtą dovaną - kompiuterinį pėdų tyrimą. Varžybų prizininkams taip pat atiteks kompresinės kojinės bei avalynės įdėklai.

„Savo darbe stengiamės populiarinti profilaktikos ir judėjimo svarbą sveikatai. Dėl to nusprendėme remti „CEOrun" varžybas. Jose dalyvaus įmonių vadovai, kurie nuolat užsiėmę, lekiantys, skubantys ir dažnai pamirštantys pasirūpinti savo sveikata. Mes jiems padėsime tai padaryti skirdami specialias dovanas", -pasakojo „Ortopedijos technikos" generalinė direktorė Rūta Vilemienė.

Į pirmąsias „CEOrun" bėgimo varžybas užsiregistravo įvairių, net ir itin didelių, įmonių, tokių kaip „IKEA Purchasing Services", vadovai.

Šių varžybų idėjos autorė Vlada Musvydaitė taip pat atskleidė, kad kai kurių įmonių darbuotojai, pasinaudodami šiuo renginiu, savo vadovus artėjančia Boso dienos proga pasveikino originaliai - dovanojo dovanų kuponą į „CEOrun" bėgimą.  Boso diena kaip tik ir minima spalio 16 dieną, kuomet ir vyks „CEOrun" bėgimo varžybos.

Pasveikinkite savo bosą ir pradžiuginkite originalia ir sveika dovana - bėgimu. Daugiau informacijos ir registraciją rasite www.ceorun.lt.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups