iVilnius.lt

Vasario 24 13°C

987

Karolio Urbelionio bėgimo patarimai ir pirmoji Lauros treniruotė (3)

Paskelbta: 2015-09-03 |
Prieš kurį laiką su treneriu Karoliu Urbelioniu sutarėme, jog prie jo reguliariai organizuojamos treniruotės prisijungs kolegė Laura. Ji galvojo, kad mes siekiame ją nuvaryti nuo kojų, tačiau tikslas buvo visai kitoks – siekėme parodyti, jog kiekvienas gali pradėti sportuoti, kad ir kaip tai sunku atrodytų iš pirmo žvilgsnio.

Po treniruotės paklausinėjome ir patį Karolį apie maisto vartojimą prieš bėgimą, bėgimą per karščius, bėgimo tempą, pulso matuoklius, pasiruošimą varžyboms, tempimo pratimus, keletą kitų naudingų patarimų pradedantiesiems bei bėgiojimo dažnumą. Karolis visus norinčius taip pat pakvietė prisijungti prie nemokamų treniruočių, kurios vyksta trečiadieniais ir penktadieniais, 19 valandą, arba galite prisijungti prie taip pat nemokamos Vilniaus Maratono treniruotės, kuri vyksta šeštadieniais 10 valandą ryto.

Tad kviečiame pasižiūrėti, ką mums atsakė Karolis ir tuo pačiu pamatysite kaip Laurai sekėsi treniruotės metu. Pasidžiaugsime, jog Laura ir toliau bėgioja. Tad kas žino, gal ją kažkada sutiksite varžybose prie starto linijos.

Komentarai (3)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups