iVilnius.lt

Lapkričio 21 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Masinės ir ekstremalios purvo vonių procedūros jau šį sekmadienį (0)

2015-08-07
Nuotr.: Organizatorių
Atėjus šiltajam sezonui bėgiojančių žmonių skaičius išauga dešimteriopai.  Džiugina tai, jog kiekvienais metais žmonių, pamilusių bėgimą, daugėja. Tam, kad žmonės turėtų galimybę paįvairinti savo laisvalaikį, pasisemtų neišdildomų įspūdžių, įgytų neįprastos patirties ir nors kartą per metus iškeistų miestuose, parkuose ar stadionuose pramintus ir gerai pažįstamus takus, Žygiai.lt suorganizavo netradicinį, ekstremalų bėgimą ,,Bebro kelias”.

Ekstremalus bėgimas yra sulaukęs didžiulio populiarumo užsienio valstybėse, kai tuo tarpu Lietuvoje žengia pirmuosius žingsnius. Žygiai.lt pirmieji mūsų šalyje surengė tokio pobūdžio bėgimą ir jau ketvirtus metus iš eilės sėkmingai tęsia šią tradiciją. Šiais metais ,,Bebro kelias” organizatorius Martynas Preikšaitis žada daug daugiau kliūčių ir žymiai įdomesnę trasą nei praėjusiais metais.

Dalyvių laukia 5 ir 10 km  bėgimas per pelkes, įveikiant net dvidešimties kliūčių ruožą. Savo jėgas išbandyti galės ir mažieji dalyviai. Jiems paruošta nesudėtinga vaikų trasa.  Efarma ekstremalus, netradicinis bėgimas "Bebro kelias" vyks vos  40 kilometrų nuo Vilniaus, Širvintų rajone, Pamusės kaime, garsėjančiame iš pirmo žvilgsnio neįžengiamomis pelkėmis ir miškais.

Pernai metais 3ąją vietą ,,Bebro kelyje” laimėjęs Mantas Marcinkevičius teigė, kad labiausiai jį sužavėjo šių varžybų masiškumas, gera dalyvių nuotaika bei daugybė šypsenų, kurios, išlindus iš purvo ir dumblo, šviečia ypač ryškiai ir baltai. Mantui yra tekę dalyvauti ir kitose panašiose ekstremaliose varžybose Latvijoje (Stipro skrejiens 2014). Kadangi veiksmas ten vyko ankstyvą pavasarį ir buvo dar labai šalta, ,,Bebro kelio’’ „purvo vonių procedūros“, vykstančios rugpjūčio mėnesį, jam pasirodė daug malonesnės.

Tad visų, kurie nepabijos mesti sau iššūkį, laukia didelis nuotykis. Šių metų netradicinio bėgimo kredo - ,,Išsipurvink pelkėje - tapk švaresnis viduje!’’

Renginys vyks: Rugpjūčio 9 d.

Renginio vieta: Pamusės km. Alionių sen. Širvintų raj.

Renginio pradžia: 12 val.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups