iVilnius.lt

Rugpjūčio 14 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Šį sekmadienį Vilniaus Vingio parke vyks spalvotas bėgimas (0)

2015-08-28
Nuotr.: iVilnius
Jau šį sekmadienį Vingio parke rinksis stilingiausio ir laimingiausio bėgimo dalyviai, čia vyks jau antrasis „THE COLOR RUN“ bėgimas.

Nuo pat ryto lauks energingos treniruotės su „Impuls“ treneriais, „RedBull“ trasoje suteiks sparnus, vanduo „Hermis“ atgaivins po bėgimo, spalvų festivalio zonoje bus taškomąsi dažais, bus galima šoksti su DJ‘ais, kiekvienas galės žaisti stalo futbolą, taip pat bus proga laimėti daug kitų prizų.

Programa

  • 10:00 Renginio pradžia bei dalyvių registracija
  • 12:00 „THE COLOR RUN“ bėgimo startas
  • 16:00 Spalvų festivalio pabaiga.

Šiais metais bėgikai gauna gausų komplektą, kurį sudaro stilingi „THE COLOR RUN“ marškinėliai, spalvingas galvos raištis, dalyvio numeris, laikinos bėgimui skirtos tatuiruotės, dažų paketas festivalio zonai bei remėjų prizai-siurprizai. Po spalvingiausio vasaros bėgimo finišo kiekvienas įveikęs dalyvis gaus auksu tviskantį atminimo medalį. Dalyviai, kurie nespės atsiimti bėgimo paketų iš anksto, tą galės padaryti renginio dieną nuo 10:00 valandos ryto festivalio zonoje esančioje registracijos palapinėje.

Kas yra „The Color Run“?„The Color Run“ žinomas kaip Laimingiausi 5km Planetoje, šis unikalus spalvingas bėgimas skatina sveikatingumą, džiugesį ir indvidualumą. Dabar „The Color Run“ yra viena sparčiausiai auganti renginių serija, kuri jau nuspalvino daugiau nei 300 miestų ir daugiau nei 50 šalių. Spalvingas, gerų emocijų kupinas renginys sugrįžo į Lietuvą ir vėl!

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

The Color Run Vilnius - Spalvotas bėgimas Spalvotas bėgimas - THE COLOR RUN Vilnius Spalvotas bėgimas „The Color Run“
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups