iVilnius.lt

Rugpjūčio 14 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Šį šeštadienį pirmą kartą Lietuvoje vyks „Bėgimas basomis“ (0)

2015-08-14
Nuotr.: Organizatorių
Rugpjūčio viduryje švenčiama paskutinė vasaros šventė – Žolinė. Nuo seno tikintys gamtos ir augalų galia, lietuviai šią dieną padėkodavo vasarai už jos išaugintas gėrybes, šventindavo įvairius žolynus ir gėles. Sakoma, kad rugpjūčio 15 d. minima Žolinė yra laikas, kai susitinka vasara ir ruduo. Iki pat šių dienų yra išlikęs paprotys, raginantis per šią tradicinę šventę pasimatyti su draugais, giminėmis ir artimaisiais.

O šiemet kviečiame Žolinės minėjimą pratęsti išskirtiniame bėgime… basomis, kuris vyks rugpjūčio 16 d. Europos centro golfo klube.

Ir nors galima išgirsti įvairių nuomonių apie bėgimo basomis naudą ir žalą, mes tikrai nesiūlome bėgioti basomis nuolat, tačiau sudalyvauti unikaliame renginyje ir patirti, koks nuostabus laisvės pojūtis apima bėgant basomis per minkštą pievą, tikrai verta!

Renginyje dalyvauti kviečiame visus, tiek didelius, tiek mažus. Bėgimo basomis dalyviams siūlomi du nuotoliai: 4 km ir 8 km distancijos. Mažųjų renginio svečių laukia 500 m bėgimo rungtis.

Rugpjūčio 16 d. kvieskite savo bičiulius ir artimuosius susitikti Europos centro golfo klube, kur visi nuotaikingai, turiningai ir įdomiai praleisite laiką bei išmėginsite bėgimo basomis per minkštą žolę malonumą. Toks Žolinės minėjimas tikrai įsimins ilgam!

Bėgimas basomis vyks 2015 m. rugpjūčio 16 d., Girijos k.,Vilniaus r. Molėtų pl. 26 km.

Renginio metu galima bus varžytis šiose rungtyse:

12.00 val. – 8 km ir 4 km kroso bėgimai.

13.00 val. – 500 m bėgimas (laikas nefiksuojamas).

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups