iVilnius.lt

Rugsėjo 19 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Tarptautinis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ jau prasidėjo (0)

2015-09-13
Tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių sekmadienio rytą susirinko Katedros aikštėje, kur paskelbta „Danske Bank Vilniaus maratono“, didžiausio bėgimo renginio Lietuvoje, pradžia. Po Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus sveikinimo ir Lietuvos Respublikos himno, pirmieji prie starto linijos rikiavosi maratono ir „Teo pusmaratonio“ bėgikai. Šiais metais maratoną pasiryžo nubėgti daugiau kaip 1000,  „Teo pusmaratonį“ daugiau kaip  2000 renginio dalyvių.

„Tokiu oru bėgti puiku, - sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. – Geriausia lenktyniauti su savimi, linkiu bėgti taip, kad po finišo galėtumėte šypsotis“.

 Vaidas Baumila pasakojo, kad tai pirmasis tokio tipo renginys, kuriame jam teko giedoti himną: „Jausmas tas, dėl kurio norisi likti šioje profesijoje. Dėl jo ir gyvename“, - kalbėjo atlikėjas. Paklaustas, ar pats ryžtųsi bėgti maratoną, atlikėjas patikino, kad vieną dieną tai tikrai padarys. 

Šiais metais bėgti maratoną, pusmaratonį ir 10 km distanciją pasiryžo ne vienas žinomas žmogus: 42 km bandys įveikti televizijos laidų vedėjas Kristupas Krivickas, filmo apie maratoną „After 42“ režisierius Andrius Lekavičius. 21 km distanciją bėgs LRT laidų vedėjai Ignas Krupavičius ir Deividas Jursevičius, žurnalistas Valdas Puteikis. 10 km trasą pasirinko Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, ilgametė sporto žinių vedėja, trenerė Vlada Musvydaitė, modelis Eglė Žiūkaitė, sinoptikas Naglis Šulija, penkiakovininkė Emilija Serapinaitė, irkluotoja Donata Vištartaitė.

11.40 val. numatyti „Teo pusmaratonio“ nugalėtojų apdovanojimai. 11.40 val. apdovanojami maratono nugalėtojai vyrai, 12.30 val. - moterys. „Magne B6. 10 km“ startas numatytas 14 val., apdovanojimai – 14.50 val. Tiesioginę renginio transliaciją galima stebėti lrt.lt portale.

 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups