iVilnius.lt

Vasario 26 13°C

1646

„The Color Run“ džiaugsmo fiesta siautė Vingio parke (0)

Paskelbta: 2015-08-31 |
Rugpjūčio 30-osios popietę Vingio parke šimtai linksmai nusiteikusių dalyvių pasinėrė į spalvų jūrą – čia vyko jau antrasis spalvotojo bėgimo sezonas. Dalyvių laukė ne tik intensyvi apšilimo treniruotė, bet ir renginio kulminacija – spalvotas bėgimas su keturiomis spalvų zonomis, putų zona, blizgiuoju finišu. Auksu tviskantis medalis buvo įteiktas visiems dalyviams, kuris puikiai tiko prie visus pagavusio linksmumo viruso.

Renginio tikslas buvo pasiektas ir kiekvienas dalyvis įgyvendino jam skirtą užduotį - startavus finišą reikėjo pasiekti kuo labiau spalvotiems ir kuo laimingesniems. Visiems buvo nesvarbu, kad jie sunkiai buvo atpažįstami. Džiaugsmas ir šypsenos tądien skandino visą Vingio parką, o padarytų asmenukių gausa tiesiog išsprogdino socialinius tinklus.

Spalvotas bėgimas atsirado Hindu festivalis Holi, kuomet yra švenčiama itin triukšmingai, šokama, barstomasi spalvotais milteliais. Pirmasis spalvotas bėgimas įvyko 2011-aisiais Jungtinėse Valstijose, Finikso mieste. Tąsyk bėgo daugiau nei 6000 pakvaišėlių, o nuo tada „The Color Run“ bėgimas jau aplankė daugiau nei 300 miestų penkiasdešimtyje pasaulio šalių.

Nuotraukos: andriusfoto.lt

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups