iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

THE COLOR RUN VĖL VILNIUJE (0)

2015-08-11
Nuotr.: iVilnius
Visą pasaulį pavergęs savo gera nuotaika, The Color Run vėl džiugins Vilniečius ir miesto svečius. Jau rugpjūčio 30-ą dieną, visus, ir mažus, ir didelius į spalvotą ir nuotaikingą bėgimą kviečia jau antrąjį kartą Lietuvoje vyksiantis renginys.

Pernai į Lietuvą atkeliavęs The Color Run - tikras fenomenas. Tai projektas, prasidėjęs Jungtinėse Amerikos Valstijose 2012-ais metais ir vos per kelis metus žaibiškai paplito visame pasaulyje. Spalvingasis bėgimas džiugina visus didžiausius Europos miestus ir kiekvienais metais pritraukia vis daugiau neabejingų gerai nuotaikai žmonių.

The Color Run - tai 5 laimingiausi kilometrai planetoje. Susirinkę dalyviai visą dieną linksminasi festivalyje, dalyvauja žaidimuose, masinėse treniruotėse ir turi įveikti 5-ių kilometrų bėgimo trąsą, kuri suskirstyta į atskiras, taip vadinamas "Spalvų zonas". Kai bėgikai papuola į vieną iš minėtų "Spalvų zonų" jie, tikrąja to žodžio prasme yra išmaudomi ryškiaspalviuose dažuose nuo galvos iki kojų. Čia nėra jokių varžybų, nereikia jaudintis, kad atbėgsi paskutinis, pagrindinis dalyvių tikslas yra startuoti visiems drauge ir pasiekti finišo liniją. Kadangi, bėgimo laikas neskaičiuojamas, vadinamieji "Spalvų bėgikai" gali bėgti, eiti, šokinėti ar net ropoti - juokauja renginio organizatoriai.

Dalyviams nėra būtinas specialus fizinis pasiruošimas, todėl bėgime gali dalyvauti visi norintys, ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai. The Color Run organizatoriai sako, kad svarbiausia yra ateiti gerai nusiteikus ir smagiai praleisti visą dieną su visa šeima.

Praėjusiais metais Lietuvoje debiutavęs The Color Run savo sėkme nustebino ir pačius organizatorius. Žmonės labai noriai pirko bilietus, atėjo puikiai nusiteikę ir patys padėjo mums padaryti nuostabią šventę - sakė organizatoriai. Santūriais laikomi lietuvaičiai įrodė, kad moka puikiai linksmintis, o po renginio daugelyje socialinių tinklų pasirodžiusios nuotraukos su bėgimo akimirkomis, leido visiems pamatyti, kad lietuviai tikrai moka linksmintis.

Šiais metais visus pažadame nustebinti, sakė The Color Run organizatoriai. Projektas dalyvius sutiks atsinaujinęs, mat prie įprastų "Spalvų zonų" prisidės ir naujoji "Shine zona", kuri pavers bėgikus dar ir spindinčiais. Taip pat, renginys bus didesnis, smagesnis ir pasiūlys daugybę naujų pramogų - atviravo, šį projektą į Lietuvą atvežę organizatoriai.

Deja, nors  norinčių dalyvauti daug, tačiau šiais metais bilietų kiekis ribotas, o paklausti kodėl, organizatoriai sako, kad kol projektas išaugs, reikės kelerių metų, tad kol kas atgabentų renginyje naudojamų maistinių dažų kiekis yra skirtas tik iš anksto nustatytam kiekiui dalyvių.

Daugiau apie šį nuotaikingą renginį galite sužinoti internetinėje svetainėje: www.thecolorrun.lt

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups