iVilnius.lt

Vasario 23 13°C

2205

Tūkstančiai moterų ir merginų šėlo naktiniame „Nike“ bėgime (1)

Paskelbta: 2015-08-23 |
Šeštadienio vakarą sostinės centras buvo pilnas oranžiniais marškinėliais apsirengusių moterų ir merginų, nes jos visos Rotušės aikštėje rinkosi į kasmetinį „Nike“ naktinį moterų bėgimą. Šiemet bėgimui užsiregistravo daugiau nei 2500 dalyvių. Prieš bėgimą moterys ir merginos galėjo atsipalaiduoti joms skirtose ložėse, pasimėgauti kava ar tiesiog įsiamžinti nuotraukose prie joms specialiai paruoštų stendų.

Renginio iniciatorė bei organizatorė Milda Monstavičiūtė džiaugėsi, jog dalyvių skaičius kiekvienais metais daugėja, nors ir ne taip sparčiai. Vis dėlto ji tikėjosi, kad artimiausioje ateityje Vilniaus gatvėmis bėgs ir 10000 moterų.

Dalyvės bėgo pačiomis gražiausiomis senamiesčio gatvėmis ir galėjo ne tik grožėtis naktiniu Vilniumi, bet ir klausytis jas palaikančios muzikos ar žiūrovų šūksnių. Naktiniame „Nike“ bėgime nugalėjo seserys Milda ir Monika Vilčinskaitės. Jos 5km trasą įveikė per 18 minučių ir 35 sekundes.

Naktiniai „Nike“ moterų bėgimai jau ne pirmą kartą vyksta ir kituose didžiausiuose Europos didmiesčiuose:  Londone, Paryžiuje, Amsterdame, Berlyne bei kituose.

 

Komentarai (1)
Facebook komentarai

Taip pat žiūrėkite

Naujausi VIDEO

ups