iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Balandžio 14-ąją visi važiuokime dviračiais (0)

2016-04-12
Nuotr.: BigStock
Vilnius prisijungia prie Europos dviratininkų festivalio ir balandžio 14-ąją drauge su Nyderlandų ambasada skelbia dviračių dieną mieste. Kviečiame vilniečius ir miesto svečius šį ketvirtadienį sėsti ant dviračių ir prisijungti prie būrio dviratininkų entuziastų. 

Jau šį ketvirtadienį sostinėje vyks daug įdomių renginių. Dviračių diena prasidės nuo seminaro Vilniaus savivaldybėje, kur nuo 14.00 iki 16.30 val. vyks diskusijos ir pristatymai. Aktyviame posėdyje dalyvaus "Dutch Cycling Embassy" atstovas, kuris askrenda būtent į šį renginį ir dalinsis patirtimi su lietuvių dviratininkų ir dviračių infrastruktūros atstovais. Seminare taip pat dalyvaus savivaldybės darbuotojai, kurie priima dviratininkams aktualius sprendimus, privačios įmonės. Drauge su dviratininkais entuziastais analizuosime kelionių dviračiais politiką ir nevengsime pačių svarbiausių problemų.

Po seminaro Nyderlandų ambasadorius Bert van der Lingen ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius kartu važiuos dviračiais iki Katedros aikštės, kur atidengs ambasados dovaną Vilniui.

Nuo 17 iki 18 val. Katedros aikštėje vyks smagių renginių – orientacinis žaidimas dviračiais, bus dalijamos dovanos, veiks „dviračių skolinimo biblioteka“, kurioje žmonės galės susipažinti su specialiais dviračiais, kurių kitomis aplinkybėmis negalėtų išbandyti (pvz., krovininiais dviračiais, tandemais ir kalnų dviračiais). Katedros aikštėje tikimasi nufotografuoti rekordinę dviratininkų asmenukę!

Dviračių dienos proga suplanuota ekskursija po Vilnių, kurios dalyviai turės sudėlioti dėlionę. Bent 200 žmonių, suskirstytų į penkių narių komandas, važinės visame mieste ir atliks užduotis varžydamiesi dėl pirmosios vietos. JC Decaux laimėjusią komandą apdovanos prizu, kuris, žinoma, bus susijęs su dviračiais.

Renginį inicijuoja Nyderlandų ambasada Lietuvoje, kuri stengiasi sėkmingus darnaus judumo pavyzdžius Nyderlanduose pritaikyti ir Lietuvos sostinėje.

DVIRAČIŲ DIENA VILNIUJE

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups