iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Baras Vilniaus oro uoste atskleis alaus ir maisto derinimo paslaptis (0)

2015-12-01
Didėjant keleivių, skrendančių per Vilniaus oro uostą, srautui, jame daugėja ir atsipalaiduoti skirtų vietų skaičius. Šią savaitę išvykimo salėje veiklą pradės išskirtinis alaus baras „Švyturys“, kuris suderins ilgametę patirtį turintį to paties pavadinimo prekės ženklo alų su pasaulyje gerai žinomais patiekalais. Čia bus galima ne tik pasimėgauti geru maistu bei alumi, bet ir sužinoti, kaip gaminamas lietuviškas alus.

Naujojo baro Vilniaus oro uoste gėrimų ir patiekalų meniu sudarė „Švyturio“ technologai. Prie kiekvieno patiekalo jie priderino labiausiai tinkančią bare parduodamo alaus rūšį. Apie šiuos derinius plačiau papasakoti galės kompetentingi baro darbuotojai.

„Augantis oro uosto keleivių skaičius ir jų poreikiai skatina mus rūpintis, kad laiką iki skrydžio jie praleistų kaip įmanoma geriau. Taip kilo komfortiško ir išskirtinio alaus baro idėja – prie kiekvieno patiekalo pasiūloma konkretaus, labiausiai tinkančio ir naujų skonio pojūčių suteikiančio alaus rūšis. Tikimės, kad bare lankysis tiek užsieniečiai, norintys prie jau žinomų patiekalų paragauti lietuviško alaus, tiek tautiečiai, ieškantys naujų potyrių“, - sakė Artūras Stankevičius, Vilniaus oro uosto direktorius.

Naujajame oro uosto bare prie A14 vartų bus galima apsilankyti jau nuo gruodžio 1-osios.

„Švyturio“ bare bus prekiaujama mažiausiai penkiomis pilstomo alaus rūšimis, taip pat keleiviai čia galės paragauti daugiau nei 15 skirtingų alaus buteliuose rūšių – bent pusė jų bus lietuvių aludarių produkcija.

Bare taip pat įrengta edukacinė zona, kurioje keleiviai galės daugiau sužinoti apie „Švyturio“ alaus daryklą ir joje naudojamas alaus gamybos technologijas.

Per pastaruosius pusę metų Vilniaus oro uostas keleiviams pasiūlė ne tik naujų vietų užkąsti – nuo pavasario čia veikia sumuštinių baras „Subway“, bet ir suteikė galimybę skrydžio laukti žiūrint trumpametražius kino filmus. Prieš kelias savaites oro uoste duris atvėrė ir vaistinė.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups