iVilnius.lt

Vasario 27 13°C

565

„Biplan 20!”: staigmenos ir kūrybos retrospektyva (0)

Paskelbta: 2015-10-30 |
Lengvojo roko muzikos grupė „Biplan“ pirmąjį savo koncertą atliko Vilniuje, klubo „Propaganda“ vietoje ir, kaip patikino grupės vokalistas Maksas Melmanas, su debiutu atėjo ir pirmasis noras nenulipti nuo scenos. Šio noro vedami „Biplan“ šiais metais sulaukė dvidešimtojo gimtadienio ir ta proga rengia koncertinį turą „Biplan 20!” bei pristato naująjį vaizdo klipą.

„Šis turas mums labai svarbus, nes tai, ko gero, pirmasis turas, kuriam taip rimtai ruošiamės, - antradienį spaudos konferencijoje pasakojo M.Melmanas. Didelį dėmesį skiriame garso kokybei, scenografijai – ją kurti padeda ne vieno mūsų albumo viršelio dizaineris Gediminas Šiaulys.“

Jubiliejinio turo koncertuose grupę papildys ir daugiau muzikantų, taip pat pasirodys ir muzikiniai svečiai. Viena jų – dainininkė Ieva Narkutė, kitų grupės nariai nusprendė neatskleisti.

„Kadangi visų dainų koncerte sugroti neįmanoma, atrinkome dainas, kurios per šiuo metus tapo gerbėjų mėgstamiausiomis – tai šiek tiek daugiau nei 20 dainų, kurioms sukurtos atnaujintos aranžuotės“, - koncertinę programą komentavo grupės gitaristas Olegas Aleksejevas.

Koncertuose žiūrovai galės išgirsti nuo pirmojo iki paskutiniojo – „Visi keliai veda prie jūros“ – albumų dainas. Tai bus tarsi „Biplan“ kūrybos retrospektyva.

„Ruošimasis koncertams reikalauja daug pastangų: tiek dėl vizualizacijos, tiek dėl muzikinio turinio. Mes su nerimu laukiame koncertų, tačiau tai net ne nerimas, o jaudulys – toks, koks ir turėtų būti prieš kiekvieną koncertą“, - kalbėjo M.Melmanas.

Konferencijoje grupė pristatė ir naująjį dainos „Kino filmai 2015“ naujosios versijos, įrašytos kartu su Agne Ditkovskyte, vaizdo klipą. Filmavimas vyko Maskvoje ir Vilniuje, vaizdo klipo versijos taip pat bus dvi: lietuviška ir rusiška. Anot vaizdo klipo režisieriaus Ričardo Matačiaus, darbas truko be viršvalandžių ir tiek „Biplan“, tiek A.Ditkovskytė jį atliko puikiai. „Norėjosi parodyti, kas „Biplan“ yra dabar ir kas jie buvo ankščiau. Darbas buvo sunkus, tačiau pastangos išėjo į gerą“, - vaizdo klipą apibūdino režisierius.

Grupės nariai antrino, jog koncertai neapsieis ir be A.Ditkovskytės.

Koncertinis „Biplan 20!” turas prasideda jau kitą mėnesį: 11.20 d. Kaune, „Renginių Oazėje“, 11.27 d. Vilniuje, „Forum Palace“, 12.05 d. Panevėžyje, „Cido“ arenoje, 12.12 d. Šiauliuose, Šiaulių arenoje, 12.20 d. Klaipėdoje, Klaipėdos koncertų salėje.

Autorė: Domantė Juknonytė

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi VIDEO

ups