iVilnius.lt

Rugsėjo 27 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Klasiška diena Vilniuje – po miestą išskirtiniais automobiliais nemokamai (0)

2016-08-22
Nuotr.: Organizatorių
Retų ir klasikinių automobilių savininkai bei juos mėgstantys vilniečiai šeštadienį Neries krantinėje prie Baltojo tilto rinkosi į susitikimą „Kava / Mašinos / Žmonės“. Renginio organizatoriai „Uber”, „Strada“ ir „Coffee Inn“ miestiečius kvietė iš arti apžiūrėti ir nemokamai pavažiuoti dešimčia išskirtintinių automobilių – nuo pirmojo „Volkswagen" autobusiuko, didžiųjų „BMW" kupė iki ralio legendos „Lancia Delta Integrale“ ir britų pasidižiavimo „Aston Martin”.  

„Jungiame žmones per automobilius – tuos, kurie turi džiaugsmą suteikiančias mašinas su tais, kurie geba jas įvertinti“, – sakė lenktynininkas Karolis Raišys, vienas „Strada“ iniciatorių.

„Strada“ – tai platforma tarp automobilių savininkų ir jais besidominčių žmonių, tarp klasikinių automobilių ir tų, kurie tik taps klasikiniais, tarp norinčių automobilius įsigyti ir juos parduoti, nuomoti ar išsinuomoti, jais mėgautis ar į juos investuoti", – taip apie save pasakoja platformos sumanytojai.

„Kiekvienas renginyje dalyvaujantis „Strada“ automobilis užima svarbią vietą automobilizmo istorijoje, o jų savininkai – be galo įdomūs žmonės, apie savo automobilį galintys pasakoti ištisas istorijas. Ne kiekviena diena yra šventė, ir ne kiekvienas automobilis padeda ją kurti. Tačiau mūsų automobiliai yra šventė”, – sako K. Raišys.

„Raktu į išskirtinio automobilio keleivio kėdę renginyje tapo „Uber“ programėlė – vos vienu mygtuko paspaudimu kiekvienas programėlės naudotojas galėjo išsikviesti patinkantį automobilį ir pasivažinėti juo Vilniaus mieste visiškai nemokamai", – teigė Jūratė Titova, „Uber“ rinkodaros vadovė Lietuvoje.

Anot J. Titovos, „Kiekvienam programėlės naudotojui „Uber” siekia atverti naujas galimybes mieste važiuoti ne tik saugiai, patogiai ir nebrangiai, tačiau ir smagiai. Renginys „Kava / Mašinos / Žmonės“ papildo naudojimosi „Uber” patirtį geromis emocijomis ir kiekviena kelionė tampa ilgai išliekančiu prisiminimu."

„Skani kava ir įdomūs automobiliai jau ne vieną dešimtmetį yra neatskiriama miesto kultūros dalis. Tačiau Vilniuje išsiskirsime tuo, mūsų kavą ir klasikines „Strados“ mašinas sujungs „Uber“ technologijos,“ – sako Nidas Kiuberis, „Coffee inn“ komunikacijos vadovas.

Renginio atmosferą palaikė iš kasečių grojamas 90-ųjų hip hop‘as su DJ Janu, o besišnekučiuojančius dalyvius šildė gardi „Coffee Inn“ kava.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups