iVilnius.lt

Rugsėjo 19 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Laukia smagus savaitgalis sostinėje: gatvės muzika, naktis muziejuose, bėgimas ir kt. (0)

2016-05-18
Nuotr.: BigStock
Šis savaitgalis vilniečiams ir miesto svečiams pasiūlys gausybę įdomių renginių – šeštadienį muzikos gerbėjai mėgausis gatvės muzikantų pasirodymais, naktį iš šeštadienio į sekmadienį bus atviri muziejai, o sekmadienį tūkstančiai bėgimo entuziastų užplūs sostinės gatves ir bandys įveikti savo pasirinktas distancijas didžiausiame pavasario bėgime „We Run Vilnius”. Kviečiame aktyviai ir linksmai praleisti savaitgalį Vilniuje.

Gatvės muzikos diena 2016

Gegužės 21 d. Vilniuje – Gatvės muzikos diena. Dainų autoriaus ir atlikėjo A. Mamontovo kvietimu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai plūsteli į Vilniaus ir Lietuvos miestų ir miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Apsiginklavę įvairiais muzikos instrumentais jie groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, muša Afrikos ritmus. Kultūros savanoriai padeda atrasti vieną ar kitą grojančią grupę. Tai laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventė.

Daugiau informacijos apie dalyvius: http://gmd.lt/

Nuoroda į renginį „Facebook“ tinkle: https://www.facebook.com/events/965809800139112/

Muziejų Naktis 2016

Gegužės 21 d. kviečiame į „Muziejų naktį“! 2016 m. Muziejų nakties Lietuvoje tema –  „Rožės pražydėjimas tamsoj“. Šių metų Muziejų nakties tema pasirinkta itin netradicinė, ryški, turinti atminties, asociacijos galios. Šiai idėjai įvardinti pasirinktas Romualdo Granausko pjesės „Rožės pražydėjimas tamsoj“ pavadinimas. Europos muziejų naktį, kuri rengiama gegužės 21 d. (šeštadienį), planuojama, kad Lietuvos muziejai duris nemokamam lankymui atvers  šešioms valandoms – nuo 18 val. iki 24 val.

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.muziejunaktis.lt/

Nuoroda į renginį „Facebook“ tinkle: https://www.facebook.com/MuziejuNaktisLietuvoje/?fref=ts

Didžiausia pavasario bėgimo šventė

Gegužės 22 d. – „We Run Vilnius” – didžiausias pavasario bėgimas Lietuvoje, kuriame savo jėgas išbando profesionalūs sportininkai, mėgėjai ir net mažieji bėgikai. Bėgimo šventė, kuri suvienija visus aktyvaus gyvenimo propaguotojus. Sporto renginys mieste turi daugiau privalumų, nes bėgdamas jauti sostinės gyventojų palaikymą – nuoširdžios šypsenos, aistringi plojimai palengvina bėgimą dalyvaujantiems ir skatina prisijungti tuos, kurie dar abejoja: metas mesti rimtą iššūkį ir įrodyti ne tik sau, bet ir kitiems, kad esame bėgiojanti tauta.

Daugiau informacijos: werunvilnius.lt

Čekijos kultūros diena

Gegužės 21 d. nuo 10 val. Vilniaus Rotušėje vyks Čekijos diena. Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje kartu su agentūra „CzechTourism“ ir Čekijos verslo įmonėmis paruošė šalies pristatymą, kuriame bus pristatyta čekų kultūra. Renginio dalyviai turės galimybę apžiūrėti čekišką bižuteriją bei stiklo gaminius, paskanauti čekiškos virtuves patiekalų bei gėrimų, susipažinti su čekų istorija bei muzika. Vaikams bus paruoštas žaidimų kampelis, taip pat renginio metu vyks loterija.

Daugiau informacijos ambasados puslapyje: http://www.mzv.cz/vilnius/lt/index.html.

Nuoroda į renginį ambasados „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/events/1018346584885795/

Gatvės maisto festivalis

Gegužės 20-21 ir gegužės 26–29 dienomis –  „StoHo Vilnius street food“ gatvės maisto festivalis (skvere tarp Seinų, Stoties ir Geležinkelio gatvių). Ateikite paskanauti įvairaus ir labai skanaus gatvės maisto! 

Smidrų festivalis!

Gegužės 21 d. nuo 10 val. „Tymo“ turguje rengiamas festivalis jo didenybei ŠPARAGUI (=SMIDRUI). Viso festivalio metu veiks ūkininkų turgelis, dalyvaus Lietuvos smidrų augintojai, veiks smidrų plantacijų įrengimo konsultavimo biuras mėgėjams ir profesionalams, o Jurgis Didžiulis su savo komanda gyvo garso muzika džiugins visų Jūsų širdis!

Renginys „Facebook‘e“: https://www.facebook.com/events/1741029692810417/

Dviračių žygis gamtoje

Gegužės 22 d. 11 val. dviračių žygis po gražiąsias Verkių regioninio parko teritorijas – Ežerėlių geomorfologinį ir Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinius, Verkių dvaro parką. Žygio dalyviai renkasi prie regioninių parkų direkcijos pastato (Žaliųjų Ežerų g. 53). Būtina registracija telefonu 8 676 02742 arba zygis.info@gmail.com.

Krepšinio ir tinklinio turnyras atnaujintoje sporto aikštelėje

Gegužės 21 d. nuo 10 iki 14 val. atnaujintame Justiniškių sporto aikštyne (šalia Taikos g. 44-48 namų ) vyks gatvės krepšinio „3x3“ turnyras Vilniaus vicemero taurei laimėti. Dalyvio mokesčio turnyre nėra, prizininkų laukia medaliai ir rėmėjų dovanos. Visų amžiaus grupių nugalėtojams atiteks Vilniaus vicemero, buvusio krepšininko Lino Kvedaravičiaus įsteigtos taurės.
Registruokitės internete www.goo.gl/afqTNL iki gegužės 20 d., 12:00 val.
Šeštadienį Justiniškių sporto aikštyne vyks ir tinklinio taurės turnyras. Dalyvių registracija vyksta el. p. musujustiniskes@gmail.com iki 2016 m. gegužės 18 d.

Daugiau informacijos apie turnyrą el. p. info@skm.lt arba tel. 8 679 24419.

Žodžio ir poezijos gerbėjams

Gegužės 15-29 dienomis Poezijos pavasaris – tarptautinis poezijos festivalis, iškiliausias kasmetinis literatūrinis renginys Lietuvoje, rengiamas Lietuvos Rašytojų sąjungos. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai.

Daugiau: http://www.rasytojai.lt/lt/

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups