iVilnius.lt

Liepos 20 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Litexpo parodų rūmuose savaitgalį vyks didysis HALLOWEEN karnavalas (0)

2015-10-26
Gyvųjų ir pomirtinio pasaulio gyventojų noru GRAND HALLOWEEN CARNIVAL grįžta į LITEXPO parodų rūmus! Jau spalio 31 dieną kraują maišys galingos muzikos vibracijos!

2014 metais renginys pritraukė daugiau nei 3000 elektroninės muzikos klausytojų dėmesį. Renginyje buvo galima sutikti elektroninės muzikos mėgėjus ne tik iš Lietuvos, bet taip pat iš kaimyninių užsienio šalių. Šiais metais 
Sound Traffik komanda dar labiau orientuosis į kokybę. isskirtinis dėmesys bus skiriamas dviem pagrindinėms erdvėms: TECHNO ir TRANCE. Kelios dešimtys pasaulinio žinomumo DJ‘ų šokdins karnavalo svečius iki kitos dienos vėlyvo ryto.
Renginyje taip pat bus galima rasti gyvos akustinės muzikos bei meditacijos erdves. CHILLOUT muzikos erdvė bus tikra atgaiva DUB CHILLOUT bei REGGAE muzikos mėgėjams. Bus sukurta ypatinga atmosfera su visais privalomais atributais. Ši zona leis atsipalaiduoti kiekvienam!

Didžiausi žaidimų fanatikai karnavale suras GAME ROOM zoną. Net 20 žaidimų rūšių, kuriuos bus galima išmėginti per kompiuterį, nuo zilitono iki PlayStation 4! Ištroškę ir išalkę palaimą suras maisto ir gėrimų zonose. Bus ekologiškas turgelis bei zona BE ALKOHOLIO, į kurią norint patekti reiks įrodyti blaivumą alkotesterio pagalba. Mėgstantys netradicinius pasirodymus galės išvysti cirko artistų bei teatralų pasirodymą. Vietoje bus galima pasipuošti, stilistai darys šukuosenas, tapytojai paišys ant kūno šviečiančiais dažais, darys laikinas tatuiruotes.

Renginį puoš net trys užsienio dekoratorių komandos, kurios pasirūpins geriausiomis dekoracijomis bei video projekcijomis. Visus kviesime atvykti į renginį su karnavalo kostiumais. Pasipuošusiems bus taikomos specialios nuolaidos bilietams!

Metai turi 365 dienas, o GRAND HALLOWEEN CARNIVAL vyksta kartą metuose – nuodėmė būtų praleisti! Laukiame Jūsų visų spalio 31 dieną LITEXPO parodų rūmuose! 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups