iVilnius.lt

Rugpjūčio 15 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Sekmadienį vilniečiai rinkosi į miesto pusryčius (0)

2016-08-29
Nuotr.: andriusfoto.lt
Vakar ryte Vilniaus Bernardinų sode vilniečiai rinkosi į miesto pusryčius, kuriuose ne tik kartu pusryčiavo, bet ir kūrė vilniečių košės receptą. VšĮ „Sveikas miestas“, Antakalnio atviro centro „Žalianamis“ bei „Dribsnis.lt“ organizuotuose miesto pusryčiuose vienu metu pusryčius valgė apie šimtas žmonių.

„Dažnai pamirštame, kaip svarbu ir, svarbiausia, smagu yra pusryčiauti su artimais žmonėmis. Pusryčiai – tai ne tik būtinas dienos maistas, bet ir ritualas, ypač – sekmadienio pusryčiai. Būtent dėl to ir gimė idėja organizuoti Miesto pusryčius, pakviesti vilniečius papusryčiauti gryname ore kartu, prisiminti pusryčių svarbą ir džiaugsmą bei sukurti unikalią vilniečių košę, kuri jau greitai išvys dienos šviesą“, – pasakojo vienas renginio organizatorių, „Dribsnis.lt“ vadovas Donatas Andrijauskas.

Pusryčių metu susirinkę žmonės ne tik mėgavosi atsineštais užkandžiais, bet ir bendravo su mitybos specialiste Aida Matulevičiūte, mankštinosi kartu su studija „The One“, dalyvavo Antakalnio atviro jaunimo centro „Žalianamis“ organizuotoje muzikinėje improvizacijoje bei žaidė VšĮ „Sveikas miestas“ ir asociacijos „Gigantchess“ parūpintais milžiniškais šachmatais.

„Kokybiški pusryčiai yra vienas svarbiausių sveikos gyvensenos komponentų. Deja, dėl didžiulio gyvenimo tempo ir mažo dėmesio sau dažnai tai pamirštame, pusryčiaujame skubėdami, mašinoje ar rytą pradedame tik su kavos ar arbatos puodeliu. Tai nėra gerai, mat praleidžiame itin daug reikšmės visai dienai ir mūsų organizmui turintį valgymą“, – sakė VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

Renginio organizatoriai džiaugėsi, kad į Bernardinų sodą susirinko tiek pusryčių entuziastų ir tiki, kad būtent miesto pusryčiai paskatins žmones dažniau ir kokybiškiau valgyti pusryčius.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups