iVilnius.lt

Lapkričio 26 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Šį sekmadienį Vilnelėje varžysis guminiai ančiukai (0)

2016-06-07
Nuotr.: iVilnius
„Ančiukų lenktynės“ - vasariškas ir spalvingas labdaros renginys visai šeimai, kurį Vilniaus Rotaract klubas organizuoja jau net 12-tus metus iš eilės.

Šio labdaringo renginio tikslas - surinktas lėšas skirti vaikams, turintiems talentą, tačiau stokojantiems finansinių galimybių tobulėti ir siekti savo svajonių. Vilniaus Rotaract Klubo įsteigtas paramos „Ančiukų fondas“ kasmet vis reikšmingiau prisideda prie jaunųjų talento ugdymo Lietuvoje, o šiais metais klubo partnere tapo ir organizacija „Gelbėkit vaikus".

Šventės svečiai bus kviečiami Vilnelės upe paleisti guminius ančiukus, o greičiausių plaukikų savininkai bus apdovanoti specialiais rėmėjų prizais. Taip pat, mažiausiems šventės svečiams kvalifikuoti Vilniaus Privačios gimnazijos pedagogai ves piešimo ir rankdarbių pamokas, vyks teatrališki pasirodymai, įvairūs užsiėmimai, daugybė sportinių rungčių bei rankdarbių mugė. Be to renginyje galėsite išvysti mokslininkus atliekančius tikrąjį chemijos šou, kurio metu bus demonstruojami parodomieji moksliniai eksperimentai. Pramogų netrūks ir vyresniesiems bei tėveliams - savo jėgas bus galima išbandyti šachmatų turnyre, sportinėse varžybose bei treniruotėse.

Susitikime „Ančiukų lenktynėse“! Ar jau turi savo ančiuką?

Data: Birželio 12d.

Vieta: Belmontas, Vilnius.

Laikas: 11 val.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups