iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Spalvingas Lotynų Amerikos muzikos kokteilis - Vilniaus universiteto botanikos sode (0)

2016-07-12
Nuotr.: BigStock
Bekraštis pietietiškos muzikos pasaulis atsivers Vilniaus universiteto botanikos sode liepos 17 d. Nuostabioje gamtos oazėje skambės spalvingos melodijos: nuo bosanovos iki sambos, nuo choro iki forro. Tokį gardų Lotynų Amerikos muzikos kokteilį suplaks koncerto „Vizijos iš Brazilijos“ atlikėjai: vokalistas ir gitaristas Antonio Palmisani, vokalistas ir perkusininkas Zé Kouyaté, fleitos ir saksofono atlikėjas Remigijus Rančys, vokalistas ir perkusininkas Vito Giacovelli, kontrabosininkas Gediminas Svilas, būgnininkas Gediminas Stankevičius.

„Uždegantys ritmai, žiupsnelis improvizacinės laisvės, dainingoji portugalų kalba – tai pagrindiniai koncerto ingredientai“,  - atskleidžia A. Palmisani, nepailstamai populiarinantis Lotynų Amerikos muziką. Atlikėjas puikiai išmano tai, ką daro, tad jam paklūsta sambabossa nova, forro, baiao, reggae ir samba cançao stiliai.

Lietuvą pamilusį A. Palmisani, daugelį metų įkvepia tokios muzikinės figūros kaip J. Gilberto, A. C. Jobim, C. Buarque, G. Gil, C. Veloso bei daugelis kitų. Tolimojoje Brazilijoje žinių sėmęsis atlikėjas, jau nuo 8-erių groja fortepijonu, akustine gitara ir tradicine braziliška ukulėlės tipo gitarėlecavaquinho.

„Muzika mano gyvenime reiškia labai daug, sunku visa tai apibūdinti žodžiais“, – sako A. Palmisani. Jis dainuoja portugalų, ispanų, italų ir anglų kalbomis, be vargo į subtilius ritmus įpindamas kiekvieną jam pavaldų žodyną.

Portugalų kalba ir ja atliekamą brazilų muzika, atlikėjas susižavėjo studijuodamas filologiją. Todėl koncerte „Vizijos iš Brazilijos“, besiklausydami kerinčių melodijų, galėsite daug sužinoti apie atliekamų kūrinių prasmę bei kam jie buvo sukurti: „Noriu perduoti grožį ir jausmą, kuris yra ritme, melodijoje bei dainų tekstuose. Koncertu metu groju kūrinius, kurie man pačiam itin patinka, todėl labai tikiuosi, kad juos pamėgs ir Kristupo vasaros festivalio publika.“

Atraskite spalvingą bei įvairialypę Lotynų Ameriką, kokios dar nematėte, drauge su charizmatiškuoju A. Palmisani ir tarptautine atlikėjų komanda liepos 17 d., sekmadienį, 19 val. Vilniaus universiteto botanikos sode.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups