iVilnius.lt

Spalio 28 13°C

Pramogos
Pagrindinis > Naujienos

Vilniuje pirmą kartą vyks tetrio turnyras (0)

2016-07-26
r pamenate tuos laikus, kai pūsdavote kramtomos gumos „Dragon Ball Z“ burbulus, jutiklinis ekranas atrodė tolimos ateities reikalas, o su draugais bendravote SMSais? Tuomet tikrai mokate virtuoziškai valdyti tetrio konsolę – nepamainomą vaikystės ir paauglystės palydovą. TIKETA ir žaidimų kultūros paroda „GameOn“ kviečia grįžti prie šaknų ir dalyvauti tetrio turnyre, kuris įvyks rugpjūčio 1 d. Vilniuje, Vingio estradoje įsikūrusiame bare „Vingio istorijos“.

Tetrio turnyre dalyvaus komandos iš dviejų žmonių. Dalyvavimo sąlygos labai paprastos: tereikia užsiregistruoti ir į turnyrą atsinešti dalyvio mokestį – dvi AA tipo baterijas. Tiesa, pats turnyras nebus toks lengvas – trys atkrentamieji etapai vyks atitinkamai 5, 6, 7 žaidimo greičiu, o superfinalo – 8. Bandę šį žaidimą žino, kad varnų gaudyti laiko nebus.

Nugalėtojų laukia rimti prizai: du fano bilietai į žaidimų kultūros šou „GameOn“, TIKETA ausinės ir akiniai nuo saulės, o baras „Vingio istorijos“ palepins čempionų skrandžius patiekalais ir gėrimais net už 30 eurų. Antros ir trečios vietos laimėtojai taip pat bus apdovanoti „GameOn“ bilietais ir TIKETA prizais.

Neliks nuskriausti absoliučiai visi, dalyvavę tetrio turnyre – jie namo parsineš tetrio konsolę, be to, jiems bus suteikta 10 proc. nuolaida baro sąskaitai.

Registruotis tetrio turnyrui komandos gali el. paštu zivile@tiketa.lt iki liepos 27 d., 15 val. Registruojantis reikia nurodyti abiejų komandos žaidėjų vardus, pavardes ir komandos pavadinimą. Laiško temoje prašome įrašyti TETRIS. Dėmesio, paskubėkite – laisvų vietų liko visai nedaug.

Turnyro organizatoriai žada, kad tą vakarą bare „Vingio istorijos“ bus ir daugiau nostalgiškų prisiminimų. Čia stovės kažkada stebuklais atrodžiusios SEGA ir „Nintendo“ žaidimų konsolės, kurias išbandyti galės visi norintys.

Visa informaciją apie turnyrą – renginio puslapyje: https://www.facebook.com/events/1051764811526620/

Dar daugiau mylimų žaidimų ir visko, kas susiję su žaidimais, bus spalio 29-30 dienomis Vilniuje vyksiančioje žaidimų kultūros parodoje „GameON“. Čia vyks „SC:GO“ taurės turnyras su itin dideliu piniginiu prizu, net dvi konferencijos – plačiai auditorijai ir žaidimų kūrėjams, cosplay konkursas ir daugybė kitų pramogų. Daugiau informacijos: www.gameon.lt

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups