iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Bėgantys vaikai atidarė BEACTIVE Europos sporto savaitę 2016 (0)

2016-09-12
Nuotr.: Organizatorių
Daugiau nei 2 tūkstančiai vaikų, įveikusių 200 m #BEACTIVE vaikų bėgimo trasą Vilniaus maratone, pradėjo #BEACTIVE Europos sporto savaitę, kuri Lietuvoje šiemet vyksta rugsėjo 11 – 18 d.

2 – 12 metų amžiaus vaikai, pasipuošę ryškiai oranžiniais #BEACTIVE marškinėliais, su nekantrumu rikiavosi prie starto linijos, kur jų laukė Kakė Makė ir kartu atliko smagią apšilimo mankštelę. Dauguma vaikų bėgo lydimi tėvų, kiti bėgo savarankiškai, buvo ir tokių, kurie trasą įveikė patogiai įsitaisę tėvų stumiamuose vežimėliuose...

#BEACTIVE vaikų bėgimo dalyviai

„Man patinka bėgti, todėl ir bėgau. Kitą kartą irgi bėgsiu“, „Užaugęs noriu būti sportininkas. Noriu būti greičiausias“, „Mano tėtis šiandien bėga, tai ir aš bėgau“ – tokiomis mintimis dalijosi jauniausi bėgikai.

Dvidešimt septyniose šalyse vykstanti Europos sporto savaitė startavo šeštadienį Slovakijoje, Košice mieste, kur pradžią davė masinis šokis #Flashmove, virusu nusiritęs ir į kitas Europos šalis, dalyvaujančias Europos Komisijos iniciatyvoje.

#BEACTIVE vaikų bėgimo dalyviai

„Tikimės, kad Europos sporto savaitė įkvėps žmones daugiau judėti ir pamėgti sportą. Visoje šalyje vyks daug įvairių sporto renginių ir užsiėmimų net 32 Lietuvos mietuose ir gyvenvietėse. Tikime, kad Europos sporto savaitė bus tas gerasis impulsas, kurio dėka daugiau žmonių atras malonumą sportuoti ir savo sportišku pavyzdžiu įkvėps aplinkinius,“- teigė Algis Bronislavas Vasiliauskas, Europos sporto savaitės nacionalinis koordinatorius.

Sportą populiarinantys renginiai, kurių Lietuvoje šiemet organizatoriai skaičiuoja daugiau nei 100, tęsis visa savaitę, o oficialiame iniciatyvos tinklapyje beactive.lt skelbiamas renginių, vykstančių Lietuvoje, žemėlapis. #Beactive Europos sporto savaitės metu vyks dviračių ir pėsčiųjų žygiai, mankštos, jogos užsiėmimai, įvairiausios sportinės treniruotės, šokių užsiėmimai, kvadrato, riedučių ir dviratininkų varžybos, Seniūnijų žaidynių finalas, šokinėjimo šokdyne rekordas - kiekvienas norintis gali rasti sau patinkančių sportinių veiklų ir dalyvauti jose.

#BEACTIVE vaikų bėgimo dalyviai

#BEACTIVE Europos sporto savaitė 2016 – tai jau antrus metus vykstanti Europos Komisijos socialinė iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. #BEACTIVE Europos sporto savaitė skirta skatinti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyviais ir daugiau judėti kiekvienam priimtina forma.  #BEACTIVE Europos sporto savaitės 2016 nacionalinis koordinatorius – Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups