iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Fejerverkų festivalyje – atsinaujinusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda (0)

2016-09-26
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Šeštadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai jau aštuntąjį kartą turėjo progą stebėti vienintelį Lietuvoje tarptautinį fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2016, kuris  vyko Vingio parke. Išskirtinis festivalis sostinę užliejo įspūdingomis fejerverkų spalvomis, raštais ir muzikos garsais, o šviesų ir muzikos apsuptyje buvo pristatyta Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos naujoji sudėtis.

Susirinkę į renginį vilniečiai turėjo galimybę ne tik pasigrožėti nuostabiais vaizdais, bet ir pirmieji išvysti oficialią atsinaujinusią Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandą, kurią pristatė Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius. O dvidešimt į šventę atėjusių laimingųjų burtų keliu laimėjo krepšinio kamuolius su komandos narių parašais.

„Tai nuostabi šventė ne tik Vilniaus miestui ir jo žmonėms, bet visai šaliai! Džiugu, kad festivalis vyksta būtent sostinėje. Dar smagiau, jog šiais metais taip įspūdingai buvo pristatyta Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos naujoji sudėtis.“ – kalbėjo vicemeras L. Kvedaravičius, kuriam buvo patikėtos fejerverkų konkursinės dalies komisijos pirmininko pareigos.

Šiais metais fejerverkų konkurso programoje dalyvavo 3 pirotechnikų komandos:

•    MILLE  ET UNE ETOILES - didžiausia kompanija pietų Prancūzijoje, kasmet sukurianti apie 250 pasirodymų šalyje ir užsienyje, savo pasirodymuose pasitelkdama aukštąsias technologijas išgauna nuostabią sinchroniją tarp muzikos ir fejerverkų šūvių;

•    ILBJERG FYRV ÆRKERIFABRIK – pirotechnikos kompanijų lyderė Danijoje, kurianti nepakartojamus pasirodymus teatrų pastatymuose, sporto varžybos ir kitose šventėse;

•    PYRO 2000 – britų fejerverkų kompanija, turinti gilias pirotechnikos gamybos tradicijas ir rengianti įspūdingus pasirodymus visame pasaulyje.

Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarė trys dalys: pirmoje visi dalyviai kūrė fejerverką pagal grupės Queen ir Fredžio Mercurio dainas, antroje – kiekviena komanda demonstravo fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą, trečioje – fejerverkų programą pagal laisvai pasirinktą muziką.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Muzikinėje festivalio dalyje pasirodė Lietuvoje mėgiamos grupės "Skamp“ ir „Naktinės personos“.

Vakarą vainikavo Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas ir lazerių šou.

Nuotraukos: Sauliaus Žiūros

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups