iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Jau šį sekmadienį Vilniuje vyks didžiausias Baltijos šalyse dviračių renginys (0)

2016-08-16
Nuotr.: iVilnius.lt
Rugpjūčio 21 dieną, sekmadienį Vilniuje vyksiantis dviračių maratonas bus jau septintas. Profesionalai („Toyota Sport“ važiavimas – 100 km) ir treniruoti mėgėjai („Toyota Semi Sport“ važiavimas – 50 km) tradiciškai startuos vienu metu. Jų startas numatytas 9:00 val. Varžytis šiuose važiavimuose gali tiek plento, tiek MTB dviračių sporto atstovai.

„Šie metai bus pirmieji, kuomet „Velomaratone“ ribosime sportininkų kiekį. Po konsultacijų su dviračių sporto specialistais priėjome išvados, jog „Toyota Sport“ ir „Toyota Semi Sport“ važiavimuose trasoje vienu metu neturėtų būti daugiau nei 800 dviratininkų. Tiek trasoje gali lenktyniauti saugiai ir komfortiškai. Tiek lenktyniaujančių sportininkų galime aptarnauti kokybiškai. Nemaža jų dalis yra sportiški mėgėjai. Norime, kad visi jaustųsi saugiai,“- sako didžiausios Baltijos šalyse dviračių šventės sumanytojas ir organizatorius Benediktas Vanagas.

Pasak „Velomaratono“ organizatoriaus, jei norinčių varžytis bus daugiau nei 800 – paskutinieji tiesiog nespės į traukinį.

Į šių metų „Velomaratoną“ užsiregistravo jau beveik 5000 dviratininkų. 250 jų – į minėtus „Toyota Sport“ ir „Toyota Semi Sport“ važiavimus. Jei norinčių lenktyniauti atsiras daugiau nei 800, pavėlavę tiesiog nebus registruojami. Netilpę į Sport ir Semi sport važiavimus galės rinktis „ERGO mėgėjų“ važiavimą (10, 20 arba 30 kilometrų pasirinktinai). Įprastai šiame važiavime Vilniaus gatvėmis rieda daugiatūkstantinė minia. Jo metu ribojamas greitis, dalyviai raginami ne lenktyniauti, o mėgautis važiavimu.

Didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje 12:30 val. startuos „Akropolio vaikų“ važiavimas, o 14:00 val. centrines Vilniaus gatves užplūs masiškiausio – „ERGO mėgėjų“ važiavimo (10, 20 arba 30 kilometrų pasirinktinai) – dalyviai. Pastarųjų važiavimų dalyviams registracija į „Velomaratoną“ iki rugpjūčio 13 dienos nemokama.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups