iVilnius.lt

Gegužės 30 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Šį savaitgalį mėgėjų komandos susigrums badmintono turnyre „Vilniaus plunksna“ (0)

2015-07-28
Rugpjūčio 02 d. Lukiškių aikštės padangėje skraidžios badmintono plunksninių būriai – čia įvyks mėgėjų badmintono turnyras „Vilniaus plunksna“.

Kartu su šimtais baltų plunksnelių į miestą sugrįžta „Vilniaus Plunksna“ – gyvos muzikos skambesys, gardaus maisto kvapai ir daug stilingų žmonių. Pirmąjį rūgpjūčio sekmadienį Lukiškių aikštėje įvyks tikrų tikriausias miesto festivalis!

Festivalis be muzikos, kaip badmintonas be plunksnelių, todėl Lukiškių aikštėje į orą pažirs ne tik šimtai lengvučių plunksnelių, bet ir tūkstančiai įvairiausių garsų. Gyvos muzikos pasirodymai nupurtys žliaugiantį įsitempusių žaidėjų prakaitą ir pažadins palaikymo komandų šūksnius.

Tuščias skrandis – prasčiausia kompanija festivalyje, ypač badmintono. Žaidėjai su urzgiančiu pilvu niekada neužlips ant apdovanojimų pakylos, o išalkusios palaikymo komandos tylės. Šiais metais OPEN KITCHEN pasirūpins, kad visos pergalės būtų saldžios, o skanduotės – garsios.

Taškus galima pelnyti net nežaidžiant badmintono, tereikia iš spintos išsitraukti originaliausią drabužių derinį.  Stilingų žmonių festivalyje tikrai netrūks, todėl teks gerai pasistengti, kad apsisuktų griežtų teisėjų galvos ir pasipiltų aukščiausi grožio įvertinimai.

PROGRAMA

12:00 Dalyvių registracija. Po registracijos – komandinė nuotrauka (nepamirškite komandinės uniformos!).
13:00 Renginio vedantysis ir teisėjai paaiškina taisykles.
13:05 Prasideda atrankinės rungtynės grupėse.
16:50 Baigiasi atrankinės, nustatomi praėję į finalus.
17:00 Prasideda ketvirtfinaliai. Dalyvauja 8 komandos.
18:30 Apdovanojimų ceremonija ant scenos.
19:00 Turnyro pabaiga.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups