iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Šį sekmadienį Vingio parką užlies badmintono mėgėjų turnyras (0)

2016-07-22
Nuotr.: Organizatorių
Saulės nutvieksta aikštė, rakečių miškas, azartas akyse ir atsipalaidavimas širdyje, elegantiškas plunksnelių dūzgimas skambant įkvepiančiai muzikai: jau šį sekmadienį, liepos 24 – ąją, Vingio parką užlies badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“.

O dabar šiek tiek sporte būtinos statistikos: 

5. Prieš tiek metų prasidėjusi „Vilniaus plunksna“ šiemet švenčią pirmąjį jubiliejų ir spėjo sau bei kitiems įrodyti: žmonėms patinka ne tik rokenroliški vėlyvi koncertai, tačiau ir sveiką, draugišką laisvalaikį mieste propaguojantys renginiai. Niujorke nusižiūrėta idėja prigijo Vilniuje, žaidėjai nebeišsiteko Lukiškių aikštėje, taigi keliasi į Vingio parką. Turnyras tapo vieta susitikti: draugams, vaikams ir idėjoms. 

60. Tiek komandų šiemet užsiregistravo dalyvauti turnyre. Pradedantieji ir jau pergalės skonio paragavę, žali, balti ar juodi, vaikinai ar merginos, krišnaistai ar ateistai: prieš badmintono tinklą visi lygūs, o sėkmė aplanko aistringiausius. Raketes surems grupių „Freaks on Floor“ ir „Keymono“ muzikantai, festivaliai „Kino pavasaris“ ir „Mados infekcija“, reklamos ir komunikacijos pasaulio gyventojai iš „FOLK“, „Clinic212“, „Milk“ ar „Autoriai“. Savo komandas turnyrui užregistravo festivalio rėmėjai „iDeal“, „Nike“, „Small Planet Airlines“ ir maisto mekos „Drama Burger“ bei „Studio 9“.

3. Tai ne tik prizinių vietų skaičius. Žaidėjus įkvėps ir žiūrovų ausis džiugins trys gyvos muzikos pasirodymai. 21 amžiaus hipiai, taikos ir meilės prisisunkusi grupė „Garbanotas Bosistas“ mano, kad badmintonas – tai kažkas šiek tiek vokiškai erotiško. Žodžiais nenusakomas ir nenorintis būti nusakytas elektroninės muzikos darinys „Chung Kran“ tiki, kad badmintone nėra pralaimėtojų. O roko, akustikos ir elektronikos kokteilį scenoje sumaišantis kolektyvas „Abudu“ turnyro „Vilniaus plunksna“ žaidėjams eiliuoja: 

Oru skrieja, vėjo nešama, badmintono plunksnelė MUŠK GREIČIAU TUOJ NUKRIS 

4. „Vilniaus plunksna“ – badmintono, muzikos ir gero maisto festivalis. Žaidėjai, žiūrovai ar tiesiog smalsūs klajokliai, neprisivalgykite namie: Vingio parke įsikurs Azijos virtuvės ambasadoriai „Wok To Walk“, geriausias amerikietiškas tradicijas perėmęs „Drama Burger“, lengvas salotas ir sriubas gaminantis „Aulos“ furgonėlis ir kokybiški itališki ledai „Sweet Morello“. 

1000. Mes, jūs ir jūsų „Facebook“ draugai, žaidėjai ir juos palaikantys, kurie susitiksime liepos 24 - ąją. „Vilniaus plunksna“ – senų ir naujų bičiulių festivalis bei neabejotinai gražiausias vasaros sekmadienis mieste.

Programa: 

12:00 Dalyvių registracija. Po registracijos – komandinė nuotrauka 

13:00 – Taisyklių paaiškinimas ​

13:05 – Atrankinės rungtynės grupėse. 

17:00 – Finalai 

18:30 – Apdovanojimų ceremonija

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups