iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Sostinėje sekmadienį vyks DRAKONŲ VALČIŲ FESTIVALIS (0)

2015-09-05
Nuotr.: Drakonų valčių festivalio
Jau šį sekmadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto vyks didžiųjų Drakono valčių varžybos! Kviečiame dalyvauti kartu su kolegomis, draugais bei šeimomis, nes tai puiki pramoga bet kokiam žmogui!

Drakonų valčių lenktynės – tai sporto renginys, turintis ilgą istoriją Kinijoje, kuris rengiamas kiekvienais metais Duanwu šventės metu. Lenktynės – tai drakono kovų imitavimas, tikint, kad pradės lyti. Didžiųjų valčių ilgis 20 metrų, šalia vienas kito sėdi 20 žmonių, 1 būgnininkas ir 1 vairininkas. Atstumas, kurį reikia nuplaukti dažniausiai būna nuo 200 iki 500 metrų. Ši sporto šaka 1980 m. buvo įtraukta į Kinijos nacionalinių sporto renginių sąrašą. Drakono valčių lenktynės XXI amžiaus pabaigoje paplito visame pasaulyje.

Renginio tikslas – įtraukti į varžybas kuo daugiau žmonių, būnant ne tik pasyviais žiūrovais, bet ir aktyviais varžybų dalyviais, skatinti aktyvų sportą ir veiklą gamtoje, kurią reikia mylėti ir puoselėti. 

Varžybų tikslas – populiarinti drakonų valčių irklavimą Lietuvoje, plėtoti ryšius tarp Lietuvos irklavimo entuziastų ir mėgėjų, atrasti naujus irklavimo talentus, skatinti jaunimą sportuoti ir judėti bei pamėgti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Mūsų šūkis "Aktyvus žmogus visada bus aktyvus Lietuvos kūrėjas bei puoselėtojas".

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups