iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Sostinės gruodžio pradžioje laukia šokių fitneso treniruotė - maratonas (0)

2015-11-18
Nuotr.: Sveikas miestas
Žiemos pradžia vilniečių bei miesto svečių laukia tikrai maloniai šilta -  į  Vilnių pirmąją gruodžio savaitę atvyksta vieni geriausių trenerių iš Karibų salyno, kurie visus zumbos mylėtojus suburs pasimėgauti skambiais Lotynų Amerikos ritmais.

2013 m. Gedimino prospektą sudrebinęs „Zumbos maratonas" grįžta dar didesniu trenksmu. Šių metų „Latin Fitness Marathon Vilnius 2015" išsiskirs aukšto lygio profesionalumu: specialiai į zumbos fiestą atvyksta du pasaulinio lygio treneriai iš Karibų salyno - Sheldonas Christiaanas (Kiurasao) ir Vladimiras Geronimo (Dominikos Respublika).

„Zumba yra ne tik fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu - tai tikras energijos užtaisas ir judėjimo šventė. Šiais metais lietuviai turės taip pat ir puikią progą išbandyti dar mažai žinomą šokį „salsation". Jis panašus į zumbą, paremtas lotynų amerikos šokių žingsneliais, tačiau nepasižymi fitneso elementais. Energija, gera nuotaika bei intensyvūs šokiai privers dalyvius tikrai gerai paprakaituoti", - pasakojo renginio iniciatorė, zumbos trenerė Augustė Kropaitė.

„Latin Fitness Marathon Vilnius 2015" renginio programą sudarys beveik trijų valandų Lotynų Amerikos ritmų įkvėpta šokių fitneso treniruotė - maratonas. Treneriai iš Lotynų Amerikos ir Lietuvos keisis scenoje, o sekdami jų judesius dalyviai mėgausis zumbos, „salsation" ir „dance fitness" programomis.

„Latin Fitness Marathon Vilnius 2015", organizuojamas kartu su VšĮ „Sveikas miestas", vyks gruodžio 4 d. sporto centre „IndEx Hall" (Švitrigailos g. 29). Renginio pradžia 19.00 val.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups