iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Sostinės gyventojai kviečiami dalyvauti nemokamuose kapueira (capoeira) užsiėmimuose (0)

2016-06-08
Nuotr.: Organizatorių
Džiugi žinia vilniečiams – nuo birželio 11 d. iki pat rugpjūčio mėnesio pabaigos jie galės nemokamai dalyvauti kapueiros treniruotėse. Šio braziliškojo kovos meno pamokos vyks kiekvieną vasaros šeštadienį nuo 14 val. iki 16 val. Vingio parke, šalia estrados esančioje  pievoje.

„Kapueira kovos menas yra patrauklus ir suaugusiems, ir vaikams, ir jaunimui, todėl tikėtina, jog atvirų užsiėmimų metu susidomėjimas šiuo kovos menu tik augs, vis daugiau įvairių bendruomenės narių įsitrauks į aktyvią sporto veiklą, tuo pačiu pagerindami savo sveikatą“, –  pasakoja vienas pirmųjų kapueiros pradininkų Lietuvoje Vilen Arutiunian.

Atviros kapueira treniruotės suteiks galimybę tiek sostinės gyventojams, tiek miesto svečiams pasijusti bent šiek tiek arčiau Brazilijos – šalies, kur 2016 metais vyks Olimpinės žaidynės. Tai puiki galimybė palaikyti savo šalies sportininkus ir pažinti kitokią kultūrą.

Treniruočių dalyviams bus ne tik pristatomos istorijos ištakos, šio kovos meno pagrindinės subtilybės, taip pat jų laukia ir pažintis su muzika, kuri yra  grojama kapueira kovos metu. Treniruotėse bus mokomasi groti senoviniu afro-brazilišku vienastygiu instrumentu „berimbau“, tradiciniais kapueira instrumentais „atabaque“ bei „pandeiro“.  Treniruočių metu bus mokomasi ir vergų išsilaisvinimo karo šokio „maculele“.

Treniruotes ves „Capoeira FICAG Lietuva“ komanda, savo veiklą Lietuvoje pradėjusi 2006 metais. Projekto partneris – „Sveikas miestas“.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups