iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Sostinės gyventojai kviečiami sportuojant palaikyti šalies boksininkus „Rio 2016“ (0)

2016-08-08
Nuotr.: Organizatorių
Lietuvos bokso federacija kviečia  Vilniaus gyventojus bei miesto svečius į išskirtinę ir visiems atvirą bokso treniruotę, skirtą palaikyti Lietuvos bokso atstovus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Renginys vyks rugpjūčio 10 d. (trečiadienį) nuo 19.00 val. Vingio parke, pievoje priešais estradą.

„Sportuodami drauge palaikykime mūsų boksininkus Eimantą Stanionį ir Evaldą Petrauską, kurie šiais metais atstovaus Lietuvą „Rio 2016". Taip pat norime ir visuomenei viešomis treniruotėmis parodyti, kad boksas yra ne tik smūgiavimas, tačiau ir puikus kompleksinis žmogaus fizinių gebėjimų lavinimo būdas, apimantis ištvermę, jėgą, greitumą, koordinacinio aparato vikrumą ir daugelį kitų teigiamų savybių. Verta pridurti, kad bokso treniruotės - tai puikus pakaitalas kardio treniruotėms - bėgimui, dviračio mynimui, plaukiojimui, stiprinantis kraujotaką ir širdies raumenį. Tai puikus būdas atsikratyti nereikalingų kilogramų kenčiantiems nuo antsvorio. Boksas ne tik sustiprins jus fiziškai, bet ir padės įgauti pasitikėjimo savimi", - pasakoja Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Lietuvos bokso federacija jau daugiau nei metus skatina ir remia  viešas bokso treniruočių iniciatyvas, siekdama gražaus tikslo - boksą padaryti atviru sportu plačiajai visuomenei, o ne tik siauram sportininkų, trenerių bei šios sporto šakos teisėjų ratui. Šiuo metu viešos bokso treniruotės yra organizuojamos ne tik  Vilniuje, tačiau ir Kaune, Palangoje.

„Norime suteikti galimybę kiekvienam norinčiam prisiliesti prie šios, didžiulę ir gražią istoriją turinčios olimpinės sporto šakos, kurią dar 1923 metais į Lietuvą atvežė Steponas Darius, kuris pats buvo šio sporto entuziastas ir organizavo pirmą bokso čempionatą Lietuvoje ir Lietuvos bokso federacija iki šių dienų šios tradicijos nėra nutraukusi, išskyrus 1944 metus, kuomet dėl Antrojo pasaulinio karo čempionatas neįvyko", - priduria D. Šaluga.

Jau šį trečiadienį įsitikinti, kad bosas yra tikrai verta dėmesio sporto šaka bus galima visiems Vingio parke vyksiančioje viešoje bokso treniruotėje.  Visų lauks kvalifikuoti „City Boxing and Fitness Club" treneriai Aleksandras Baranovas Vitalijus Vasiljevas  ir  Lietuvos olimpinės rinktinės narys Tadas Tamašauskas, kurie dalinsis savo ilgamete sportine patirtimi. Treneriai vadovaudamiesi savuoju moto - „boksas visiems", sudarė specialią treniruotės programą, skirtą net ir bokso niekada nebandžiusiems žmonėms.

Ir tai nebus vienintelė treniruotė. Visą rugpjūčio mėnesį atviros bokso treniruotės vyks Vingio parke kiekvieną savaitės trečiadienį nuo 19.00 val. iki 20.30 val. su „City Boxing and Fitness Club" treneriais.

Prie iniciatyvos taip pat prisideda ir viešoji įstaiga „Sveikas miestas".

Bokso pirštinės

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups