iVilnius.lt

Rugsėjo 28 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

„Sveikas miestas“ kviečia prisijungti prie šiaurietiškojo ėjimo klubo (0)

2015-11-25
Nuotr.: Sveikas miestas
Visus šiaurietiškojo ėjimo gerbėjus turėtų nudžiuginti žinia, kad ir vėl startuoja  nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų maratonas.
„Pastaruoju metu „Sveikas miestas" sulaukė daugybės užklausų dėl šiaurietiškojo ėjimo pamokų, kada jos ir vėl vyks. Todėl darome išvadą, kad visgi visi organizuoti šiaurietiškojo ėjimo renginiai tikrai nepaliko abejingų ir mūsų komandai yra malonu pranešti, kad šiaurietiškojo ėjimo pamokos su charizmatiškuoju instruktoriumi Andriumi Jelaga grįžta ne tik į Vingio parką, bet ir į miesto centrą. Užsiėmimai vyks net tris kartus per savaitę. Darbo dienomis - vakarais, o savaitgaliais - pirmoje dienos pusėje. Tad tikimės, kad prie šiaurietiškojo ėjimo klubo prisijungs ne tik jau praktikuojantys šį ėjimą, tačiau ir daugybė kitų, kurie dar net galbūt nėra bandę šio itin sveikatai naudingo ėjimo", - viliasi VšĮ „Sveikas miestas" direktorius Mantas Paulauskas.

Šiaurietiškojo ėjimo pamokos vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. iki 19.00 val., Vingio parke. Dalyviai bus laukiami prie estrados.

Nuo gruodžio 5 d. šiaurietiškojo ėjimo pamokos vyks ir šeštadieniais nuo 11.15 val.  iki 12:30 val. Savaitgalį pamokų metu bus keliaujama senuoju Bernardinų parku. Susutikimo vieta - prie centrinių parko vartų.

Svarbu pabrėžti, kad išankstinė registracija į šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus nėra vykdoma.  Lazdomis taip pat rūpinti nereikia - kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos.

Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups