iVilnius.lt

Liepos 20 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

„Velomaratono“ nuotaiką palaiko „crazy“ komandų pavadinimai (0)

2015-08-05
Nuotr.: iVilnius
„Puft ir laimėjom“, „Cool cool klanas“, „Kubas ir Dantė“, „Šernai ant ratų 2. Šernai vėl puola“, „Penelopių klubas“, „Pi Geltonas“, „Darom judesiuko“, „Ž999“, „Barzdų klubas“, „Žvairio drąsa“, „Auksiniai reanimacijos klientai“, „Skaudžiai“.„Fat and fast“, „Toli lekiam“, „Leonido žiedai“, „Mano ratai buvo 2“, „Lost patrones“, „Nukrėsk putą“, „Tapkė Racing“, „Nikeliuotas špykis“, „Saulėtekio brigada“, „Nesunaikinami“, „Kur Paulius Pranevičius“, „Pupsik team“, „Such Team Wow“, „Nevaikiškai“, „Ir viens ir du“, „Cirko meškutės“.

Tai dvi pastraipos įdomiausių praėjusių metų „Velomaratono“ komandų pavadinimų. Kompanijų, būrių, draugijų ir draugų, kurie kartu su daugiatūkstantine minia didžiausiame Lietuvos dviratininkų renginyje mynė pagrindinėmis Vilniaus gatvėmis.

Nuo Seimo aikštės startavo ir solidžios Lietuvos kariuomenės, policijos, medikų, ministerijų, ambasadų, politinių partijų, bankų, įmonių, valstybinių įstaigų, universitetų komandos. Iš viso 2014 metais dviračių maratone dalyvavo apie 10 tūkstančių dviratininkų.

Šiais metais „Velomaratonas“ vyks rugpjūčio 23 dieną, sekmadienį. Organizatoriai vėl tikisi sulaukti panašaus dydžio minios dalyvių. Vėl registruojasi įstaigų, įmonių, bankų, Seimo, partijų ir kitos komandos. Vėl važiuos komandos su originaliais pavadinimais.

Jau užsiregistravo „Kiauri vintiliai“, „Kritinė masė“, „Dėdės ūsai“, „Purti purti“, „Nesunaikinami“, „Staticus“, „Lenktas Skuodas“, „Paslaptukai“, „Voverės“, „Pliaukšt per kainas“, „Blabla“, „Babaušiai“, „Cirko meškutės“, „Puft ir laimėjom“ ir kitos komandos.

Mėgėjams ir vaikams nemokama registracija į „Velomaratoną“ – iki rugpjūčio 16 dienos.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups