iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus centre duris atvėrė naujas sveikatingumo klubas (0)

2015-11-27
Nuotr.: Organizatorių
Ketvirtadienį Vilniuje, A. Vienuolio gatvėje, duris atvėrė naujas „Impuls" sveikatingumo klubas. Tai pirmasis šio tinklo klubas, įsikūręs pačiame Vilniaus centre. Į naująjį klubą  „Impuls" investavo apie 1 mln. eurų. Jis išsiskirs pirmaisiais Baltijos šalyse išmaniaisiais treniruokliais „Milon".

Naujasis sveikatingumo klubas įrengtas patalpose, kuriose anksčiau veikė kazino ir restoranai. Tris aukštus užimsiančio klubo plotas - 2150. kv. m. Jame įrengta moderniausia Lietuvoje treniruoklių salė, saunų ir poilsio zonos, dvi erdvios grupinių užsiėmimų salės, didelė atvira funkcinėms treniruotėms skirta zona, laisvų svorių zona, o lankytojams padės 15 profesionalių trenerių komanda.

„Vilniaus centre iki šiol trūko aukščiausio lygio sveikatingumo oazės. Esame tikri, kad tiek centro gyventojai, tiek netoliese dirbantys žmonės įvertins šią vietą su ypač moderniais treniruokliais ir siekti geresnės formos pasirinks būtent šiame klube", - sako „Impuls" generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Itin pažangūs „Milon" išmanieji treniruokliai, esantys šiame „Impuls" klube, per kelias sekundes atlieka išsamią žmogaus kūno analizę ir automatiškai pritaiko jam tinkamą programą pagal raumenų sandarą bei individualius tikslus.

„Naujasis sveikatingumo klubas įsikūrė Vilniaus ašyje, pusiaukelėje tarp Katedros ir Seimo. Tikiuosi, kad patogi vieta paskatins daugiau sportuoti ir aplink įsikūrusių ministerijų darbuotojus ir kitus miestiečius", - sako atidarymo renginyje dalyvavęs Seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Juras Požėla.

Taip pat renginyje apsilankęs už sporto ir kultūros sritis atsakingas Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius akcentavo, kad miestui iki šiol trūko didelės sveikatingumo erdvės centre, ir išreiškė lūkesčius, kad naujasis klubas užpildys šią nišą.

Klubo atidarymo šventė pritraukė ir daugiau žinomų Lietuvos žmonių. Joje dalyvavo „Žas" grupės nariai Linas Zareckas-Choras ir Gidonas Šapiro-Bilas, buvęs futbolininkas Edgaras Jankauskas ir kiti.

„Impuls" sveikatingumo klubų tinklą Lietuvoje šiuo metu sudaro 12 klubų, iš jų 6 - Vilniuje. Tinklas turi daugiau negu 20 000 nuolatinių lankytojų, jo metinė apyvarta siekia daugiau negu 9 mln. eurų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups