iVilnius.lt

Liepos 16 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Apartamentai Turniškėse – išskirtinė vieta ir inovatyvūs sprendimai (0)

2015-12-14
Nuotr.: Novalex
Visa, kas geriausia – po vienu stogu. Taip turėtų atrodyti apartamentų kompleksas Turniškėse, kurio statybas planuojama pradėti šių metų pabaigoje. Kompleksas „Turniškių dominija“ įsikurs unikalioje Vilniaus vietoje, Turniškių g. 34A. Numatoma statybų pabaiga – 2017 metų antras ketvirtis. Prabangūs būstai išskirtinėje vietoje vilios ne tik pušynų ir šalia tekančios Neries kaimynyste, bet ir moderniomis technologijoms naujuose būstuose.

Projektą įgyvendina įmonė UAB „Paupio valda“. Pardavimus valdo įmonė „Novalex“ statybos darbus koordinuoja statybos valdytoja UAB „Jungtiniai projektai“.

Dalis butų jau rezervuota

Nors statybas dar tik planuojama pradėti šį mėnesį, kai kurie prabangūs apartamentai rezervuoti jau dabar. Projekto pardavimų vadovės Kotrynos Kunigėlės teigimu, būsimieji „Turniškių dominijos“ naujakuriai rinkdamiesi būstą prioritetus teikė unikaliai aplinkai, saugumui, ramybei ir modernioms technologijoms.

Trijuose mažaaukščiuose pastatuose suprojektuoti jaukūs, didesnio ploto ir prabangūs apartamentai pagal individualius poreikius su erdviomis terasomis.

„Turniškių Dominijoje“ bus pasitelktos modernios geoterminio šildymo bei pasyvaus vėsinimo technologijos. Projekto statytojų teigimu,  tokio tipo moderni geoterminė šidymo ir vėsinimo sistema Lietuvoje – naujiena. Taip pat, atsižvelgiant į šių dienų ekologinę svarbą ir į tai, kad vis daugiau žmonių įprastas transporo priemones keičia į draugiškesnes aplinkai - požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, bus paruoštos vietos e-įkrovimo sistemos įsirengti.  

„Galime garantuoti, kad šiuose namuose bus naudojama labai mažai energijos, projektas bus sertifikuotas A energetinio naudingumo klase, į patalpas visuomet pateks švarus oras, žiemą namuose nepritrūks šilumos, o vasarą, panaudojant pasyvaus vėsinimo sistemą - bus gaivu ir gera“, - pasakoja UAB „Paupio Valda“ direktorius Richardas Budko.

Mėgausis ramybe ir gamta

Nekilnojamojo turto Turniškėse savininkai gali būti tikri, jog jų būstas visada išliks vertingas dėl išskirtinės vietos. Mažaaukštės statybos „Turniškių dominija“  naujakuriai įsikurs seno pušyno apsuptyje, kairiajame Neries krante.

Šalia tekanti upė, pro langus matomas miškas ir kruopščiai prižiūrima bei saugoma aplinka – ideali vieta trokštantiems ramybės ir privatumo.

„Geras susisiekimas, išplėtota infrastruktūra, netoliese palei Nerį nusidriekę dviračių takai. Pastatų fasadai puikiai derės su aplink esančiu pušynu, bus naudojamas ventiliuojamo fasado ir termomedienos derinys. Sutvarkyta aplinka, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, bei antžeminis parkingas. Iš teritorijos ves saulės baterijomis maitinamais šviestuvais apšviestas takelis link Neries upės“, - naujų būstų privalumus vardijo projekto pardavimo vadovė K. Kunigėlė.

Turniškių rajonas vadinamas prabangiu ne tik dėl ypatingų gyventojų , bet ir dėl unikalios vietovės – šioje teritorijoje ribojamas statybos projektų kiekis , nes rajoną juosia miškas, kurio kirtimas yra draudžiamas.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups