iVilnius.lt

Liepos 17 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Baigtos gyvenamojo pastato „Antakalnio parkas“ statybos (0)

2016-07-07
Nuotr.: Organizatorių
Vilniuje, Antakalnio mikrorajone, iškilusio daugiabučio pastato „Antakalnio parkas“ naujakuriai jau kitą savaitę galės atsiimti butų raktus. 8 aukštų, 120 butų statinio, kurio pirmajame aukšte įrengta „MAXIMA X“ parduotuvė, statybos užbaigimą patvirtino Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija.

„Butų raktus naujakuriams pradėsime dalinti liepos 11 dieną, o mėnesio viduryje duris pirkėjams atvers ir daugiau nei 1300 kv.m. ploto „MAXIMA X“ maisto ir kasdienių prekių parduotuvė, taip pat „Eurovaistinė“, - sakė projektą plėtojusios bendrovės „ANTAKALNIO PARKAS“ direktorius Aurimas Martinkėnas.

Iš 120 „Antakalnio parke“ pastatytų 1-3 kambarių butų 105 jau turi šeimininkus. 33 -74 kv.m. ploto butų su erdviomis 25-51 kv.m. ploto terasomis arba iki 13 kv.m. ploto įstiklintais skandinaviško stiliaus balkonais kainos siekė nuo 50 500 iki 122 500 eurų.

„Antakalnis – vienas prestižinių Vilniaus rajonų, kur puiki švietimo ir visuomeninių paslaugų infrastruktūra, o visiškai šalia – unikali gamta. Tik pradėję įgyvendinti projektą jautėme didelį susidomėjimą ir džiaugiamės, kad inovatyvios technologijos leido statybų darbus baigti per metus“, - sakė A.Martinkėnas.

Statant „Antakalnio parką“ specialios trijų sluoksnių gelžbetonio plokštės pagal architektų brėžinius buvo gaminamos ir apšiltinamos „Betonikos“ gamykloje, o po to montuojamos statybos vietoje. Toks sprendimas leido ne tik užtikrinti kokybę ir pastato ilgaamžiškumą, bet ir ženkliai paspartinti statybos darbus.

„Antakalnio parko“ plėtojusi bendrovė savo lėšomis taip pat sutvarkė šalia esančią Šveicarijos miško parko dalį – čia įrengti nauji suoliukai, šiukšliadėžės, vaikų žaidimų aikštelė, sutvarkyti pėsčiųjų takai ir želdynai.

„Antakalnio parko“ projekto architektai – UAB „Eventus Pro“, statybos darbų vykdytojai – „UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. Į projektą jį plėtojanti bendrovė ANTAKALNIO PARKAS, UAB investavo 7,7 mln. eurų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups