iVilnius.lt

Liepos 17 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Biurų patalpų rinkoje – vienas didžiausių sandorių tarp „YIT Kausta“ ir „Lindorff“ (0)

2016-02-24
Nekilnojamojo turto vystytoja „YIT Kausta“ šiuos metus pradėjo sudarydama vieną didžiausių biurų nuomos sandorių Lietuvoje. Vilniuje dar tik statomuose „Duetto” verslo namuose bendrovė viena sutartimi išnuomojo daugiau nei 5000 kv. m arba 62 % būsimo pastato.

Čia 2017 m. pradžioje baigus statybas bent penkeriems metams įsikurs mūsų šalyje aktyvią plėtrą planuojančios Norvegijos kompanijos „Lindorff“ – vienos stambiausių kreditų vadybos įmonių Europoje, paslaugų centras „Lindorff Business Services“.  

Jau 150 žmonių įdarbinusi bendrovė žada stipriai didinti jų skaičių ir iš „Duetto“ verslo namų aptarnauti įmonės klientus Skandinavijos ir Vakarų Europos valstybėse.

Sigutės Seemann, „Lindorff Business Services“, generalinės direktorės žodžiais, „Duetto“ projektas atitiko visus biurui keltus reikalavimus. Įmonė ieškojo biuro, kuriame būtų saugios ir sveikatai nekenksmingos darbo sąlygos, erdvios patalpos. Didelis dėmesys kreiptas, ar pastatas yra draugiškas aplinkai, taupiai naudoja energiją, tinkamai tvarkomos atliekos. Norėta užtikrinti, kad biuras būtų lengvai pasiekiamas ir darbuotojams, ir klientams. Be to, bendrovė reikalavo, kad maitinimo įstaiga būtų įrengta pačiame pastate, taip pat – dviračių stovėjimo aikštelė, dušai.

Tokie reikalavimai biurams, anot Kęstučio Vanago, „YIT Kausta“ generalinio direktoriaus, Lietuvoje pamažu tampa įprasti.

„Versle konkurencija vis labiau stiprėja, o tinkamo biuro pasirinkimas dažnai padeda efektyviai valdyti išlaidas bei geriau pasirūpinti darbuotojais. Patogi, saugi, sveika ir jauki aplinka moderniuose biuruose įsikūrusioms bendrovėms padeda padidinti našumą ir tapti konkurencingesnėmis“, – pabrėžia K. Vanagas.

Anot jo, nuomininkai vis dažniau ieško biurų su kuo didesniu aukšto plotu ir vis dažniau kabinetus keičia į atvirą darbo erdvę, renkasi individualų interjerą. Tai dar viena tendencija, į kurią atsižvelgiant buvo projektuojami „Duetto“ pastatai. Bendrovė jau derasi su kitais galimais naujųjų verslo namų nuomininkais.

A energinio naudingumo klasės „Duetto“ verslo namus sudarys du identiški 10-ies aukštų pastatai. Numatoma, kad abiejuose pastatuose dirbs apie 1600 darbuotojų.

Verslo namai vystomi sostinės Viršuliškių rajone, 3,5 ha sklype, šalia pirmojo Baltijos šalyse A energinio naudingumo klasės verslo centro „Grand Office“. Pastarąjį 2014 m. pabaigoje iš „YIT Kausta“ nupirko Estijos kapitalo turto vystymo bendrovė „Capital Mill“.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups