iVilnius.lt

Rugpjūčio 13 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

„Hanner“ skelbia architektūros konkursą viešbučiui Žalgirio stadiono teritorijoje (0)

2015-11-27
Nuotr.: Hanner
„Hanner“ skelbia atvirą architektūros konkursą Žalgirio stadiono teritorijoje planuojamam viešbučiui. Į viešbučio projektą bendrovė investuos 15 milijonų eurų. Rekonstravus Vilniaus koncertų ir sporto rūmus į Kongresų ir konferencijų centrą, šis viešbutis padės patenkinti konferencijų dalyvių poreikius ir papildys kvartalo infrastruktūrą.

„Žalgirio stadiono teritorija yra centrinė miesto dalis, todėl svarbu, kad šioje vietoje atsirastų išskirtinės architektūros viešbutis, kuris puoštų miestą, darytų įspūdį Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams. Atsižvelgdami į tai, pagrindinį dėmesį konkurse skirsime būtent architektūriniams sprendimams“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Konkurse gali dalyvauti visi norą išreiškę ir užsiregistravę architektai atitinkantys konkurso sąlygų reikalavimus. Tarp konkurso dalyvių bus ir trys kviestinės architektų komandos: Rolando Paleko ARCH Studija, Audriaus Ambraso architektų biuras ir Gintauto Natkevičiaus architektų biuras.

Dalyvių registracija vykdoma iki gruodžio 4 d., o darbų bus laukiama iki 2016 m. vasario 1 d. Detalios konkurso taisyklės skelbiamos Hanner.lt naujienų skiltyje.

Darbus vertins komisija, trys geriausi darbai bus apdovanoti piniginėmis premijomis. Konkursui pasibaigus, planuojama pradėti viešbučio projektavimo darbus, o statybos darbų pradžia numatoma 2016 m. vasarą.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups