iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

„Hanner“ tęsia „Žvėryno namų“ plėtrą (0)

2015-12-11
„Žvėryno namų" gyvenvietėje AB „Hanner" pradeda trečiojo etapo įgyvendinimą. Plėtros metu bus statomi trys šešiaaukščiai aukšto energinio efektyvumo gyvenamosios paskirties namai.

Trečiojo etapo metu bus pastatyti 137 butai, kurių bendras plotas sieks 8153 kvadratinius metrus. Statybas numatoma baigti 2016 m. trečiąjį ketvirtį.

„Žvėryno populiarumas pirkėjų tarpe neblėsta, todėl tęsiame plėtrą. Įgyvendinti pirmieji du „Žvėryno namų" etapai patvirtino, kad gyventojai vertina šį projektą dėl jo lokacijos, gamtos ir aptvertos teritorijos, kuri suteikia daugiau saugumo ir privatumo", – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner" vadovas.

Pasak A. Avulio, „Žvėryno namų" populiarumą patvirtina ir pardavimai – pirmojo etapo būstai jau išparduoti, antrojo etapo butų parduota apie 60 proc., jau pradėti ir trečiojo etapo butų pardavimai. „Žvėryno namuose" būstus įsigyti galima ir pasinaudojant šiais metais pristatyta išperkamosios nuomos paslauga „Rent2Buy", kuomet išsirinkus naują būstą su pilna arba daline apdaila, žmogus gali jame apsigyventi iš karto, o jo įsigijimą atidėti iki dvejų metų.

„Hanner" 3,3 ha sklypą Žvėryne, buvusioje „Vilniaus pergalės" saldainių fabriko teritorijoje, įsigijo 2013 m. birželio mėnesį už 7,8 mln. eurų. Investicijos į visą projektą, planuojama, sudarys apie 30 mln. eurų.

Pirmasis „Žvėryno namų" etapas įgyvendintas 2013 m. rugpjūtį – 2014 m. spalį. Jo metu pastatyti du šešių aukštų daugiabučiai – iš viso 120 butų. Antrasis etapas įgyvendintas 2014 m. liepą – 2015 m. rugpjūtį, kurio metu pastatyti trys šešių aukštų daugiabučiai, juose įrengta 150 butų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups