iVilnius.lt

Liepos 16 13°C

Statybos
Pagrindinis > Naujienos

Paaiškėjo biurų komplekso „Park Town“ statytojas (0)

2016-03-07
Nuotr.: Organizatorių
Šis penktadienis stambiai statybų bendrovei „LitCon“ – itin džiugi data. Bendrovė pasirašė 12,4 mln. eurų su PVM vertės sutartį dėl biurų komplekso „Park Town“ pirmojo etapo statybos darbų atlikimo, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Pirmojo etapo metu bus pastatytas 7 200 kv. m, 7 aukštų A klasės administracinis pastatas su požemine automobilių stovėjimo aikštele. Pastatas išsiskirs ne tik šiuolaikiška architektūra, bet ir moderniais techniniais, technologiniais sprendimais: įrengta išmaniąja pastato ir mikroklimato valdymo sistema, integruota antrinio vandens panaudojimo sistema.

Statytojų puslapyje taip pat žadama, jog biurų komplekse bus įrengta patalpų drėkinimo smistema, individualūs darbo vietos apšviestumo valdymo sprendimai, patalpų būvio ir langų pozicijos jutikliai, pakeliamos grindys, individualus kiekvienos patalpos mikroklimato valdymas.

Statybas planuojama baigti 2017 metų I ketvirtį. Šiuo metu vyksta žemės kasimo ir pamatų įrengimo darbai. Bendrovė taip pat vykdys ir antrojo pastato statybos darbus.  Antruoju etapu, kurį planuojama baigti 2017 metų IV ketvirtį, bus pastatyta papildomai 14 800 kv. metrų.

„Džiaugiuosi, kad mūsų bendrovės patirtį, profesionalumą, dėmesį  klientų poreikiams įvertino viena didžiausių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje – „MG valda“. Esu tikras, kad pateisinsime kliento lūkesčius, objektą pastatydami sutartu laiku ir už sutartą kainą“, – teigė Linas Piliponis.

„LitCon“ 2015 m. pasiekė 32,3 mln. eurų apyvartą, šių metų planuose –   42 mln. eurų. Bendrovėje dirba daugiau kaip 200 darbuotojų, kurie šiemet dirbs 32 objektuose.

Be „Park Town“ šiuo metu bendrovė stato sporto ir sveikatingumo centrą Kretingoje, sveikatingumo, sporto ir pramogų kompleksą Jonavoje, vykdo mažaaukščių namų gyvenvietės „Užupio krantinės“ projektą, Vilniuje. 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups